Home / Komik - İlginç / 18 Çiftin Aşkları Herşeyi Değiştirebileceğini Gösterdi.

18 Çiftin Aşkları Herşeyi Değiştirebileceğini Gösterdi.

Aşık olduğunda, insanlar genellikle sizin görünüşünüzün önemli olmadığını söylerler. Ama bu bazen doğru değil. Aşk birlikte, birlikte daha iyi çalışıyor. Aşağıda yazdığımız çiftler bu kadar çok insana ilham veriyor çünkü aşkları güzel. Aşk sadece kelimelerle değil, eylemlerle de ifade edilir. Birlikte, güzel ve sağlıklı birlikte çalışırlar. Tedbir, aşkı muazzam bir etkiye sahip olduğunu gösterir, hepsini değiştirebilir.

Sevginin gücünün gerçek kanıtını görmek için aşağıdaki 18 çiftini izleyin. Birlikte kilo vermeleri için birbirlerinin motivasyonlarıdır.

1. İnanılmaz bir dönüşümün hikayesini görebilirsiniz. Bu 2 fotoğraf arasında 3 yıl geçti.

2. Danny ve Lexi bir yıl içinde neredeyse 440 kilo kaybetti. Onların ortak ağırlığı onların düğün zamanlarında neredeyse 770 lira oldu, ama onları hiç rahatsız etmedi. Ancak, evlendikten kısa bir süre sonra, kilo vermedikleri takdirde, bebek sahibi olmayacaklarını öğrendiler. Onların sonuçları etkileyici!

3. Bu çift bir yıl boyunca mükemmel fiziksel şekle girmiş ve 10 yaşından küçük görünmeye başlamıştır. Yeni Yıl Gecesi kararları yüzünden Yılbaşında bir karar aldılar.

4. Bu çift 2 yıl boyunca yaşam tarzlarını tamamen değiştirdi. Ve birbirlerini karşılıklı olarak desteklemiyorlarsa olmazdı.

5. 2013’te, bu çift, sağlıklı bir yaşam tarzına başlamak için yüksek zaman olduğuna karar verdi. Bir yıl sonra, birlikte 330 kilo kaybettiler ve çarpıcı görünmeye başladılar.

6. Bu adamlar düğünlerinden önce büyük bir şekil aldı. Muhtemelen o gün için fazla miktarda övgü aldıklarını düşünüyoruz.

7. Bu çift, çoğu insanın fiziksel şeklini görmezden gelmeyi tercih ettiği bir dönemde kilo vermek için bir hedef belirledi. Birlikte bir yıldan az bir sürede 130 kilo verdiler.

8. Haley Smith tüm hayatını tatlılar severdi. Fakat erkek arkadaşı ona önerdikten sonra, daha iyisi için değişeceğine söz verdi. 6 ay sonra onu tanımak zordu!

9. Bazen çiftler düğünlerinden sonra kilo vermek yerine kilo verirler. Bu çiftin sonucu 2 tanesi arasında 330 poundluk bir kayıp.

10. En zor şey, iştahlarını kontrol etmek ve sağlıklı beslenme alışkanlıklarını sağlıklı olanlar için değiştirmekti. Ama sonuç buna değerdi! 2 yıl boyunca birlikte 500 pound fazla kaybettiler.

11. Bu adamları tanımak zor. Kötü alışkanlıklarından vazgeçtiler (alkol ve gece yarısı atıştırmalıkları) ve düzenli olarak spor yapmaya başladılar. Bu yeni sağlıklı yaşam tarzından da yararlanan sevgili kızının desteği sayesinde 110 lirayı kaybetti.

12. Bu adam sevgilisinin mükemmel şekilli bir beden elde etmek için zor bir mücadelede kazandığı için mutlu.

13. 2 çocuğa sahip olduktan sonra kilo vermenin imkansız olduğunu kim söyledi? Bu adamlar tam tersini kanıtladı ve birlikte 110 kilo verdi.

14. Aşık bir çift, birlikte kısa bir sürede birlikte 330 kilo kaybetti. Bu aşırı kilo kaybı izini bıraktı – büyük miktarda ekstra cilt. Şimdi plastik ameliyatlar alabilmek için para biriktiriyorlar.

15. Bu adamlar buluştuğunda, mükemmel olmaktan çok uzaktılar ama birbirlerini değiştirmeyi başardılar. Aşk kesinlikle sihir yapar.

16. Sadece spor yaptıktan sonra, kilo vermek yerine gerçek atletler olmak, sadece gurur duyabilecekleri sonuçlar.

17. Birinci ve ikinci fotoğraflar arasında 3 yıl geçti. Kombine 220 kilo vermeyi başardılar.

18. Amacınıza ulaşmada ana şey tutarlı olmak ve asla pes etmektir.

Hiç eşinle kilo vermeyi denedin mi? Yoksa tüm hayatınız boyunca sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük eden siz misiniz? Lütfen hikayelerinizi yorumlarda bizimle paylaşın!


Check Also

Kırık Kalp: sevgi dolu yalnızlık gösteren 9 resim

Koreli sanatçı  Henn Kim , kendi yalnızlığımızdan ayrıldıktan sonra kendimizi kaybettiğimizde, o anların minimalist siyah ve beyaz …

20+ Güzel Hayvanlar Resimleri

Etrafımızdaki hayvanların doğal güzelliği her zaman ilham kaynağı olmuştur. Hayvanların güzelliğini keşfeden ve onu tasvir etmeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir