Sıcak

ekipman:

çikolata
karabiber Macadamia yağı (internette)
1 dışkı
Mumlar (dekorasyon için)

Müzik:   Güzelliği bulma – Craig Armstrong

Çikolata sargısını hazırlayın  : 200 gr’lık koyu çikolata, bir bain marie + 100 ml macadamia yağında eritilir. Soğumaya bırakın.

Eşinizin banyoda sizi beklemesini isteyin. Çikolata hazırlığı ile ona katıl, iyi sakladığından emin ol. Onu küvette, dışkıda oturmaya ve müziği başlatmaya davet edin. Bir eliyle, sıcak çikolatayı vücudunun üzerine dökün ( sıcaklığa dikkat edin! ) Ve diğer yandan, yayılın.

Tüm vücudunu örtmek için zaman ayırın. Gergin bölgelere masaj yapın.

bekletin 5 ila 10 dakika . Bu arada, uyluklarınızı, kalçanızı yoğurun … Çikolata tamamen kurumadan önce, sabun kullanmadan, durulamak için sıcak suyu açın.

kedi

ekipman:

Masaj yağı sıcak / soğuk etkisi veya “Kaplan balsamı” veya kafur masaj yağı
Uzun ve manikürlü tırnaklar
Kanepe

Müzik:   Kolay – İnanç Artık Daha Fazlası

Müziği başlatın ve ona doğru yavaşça ve sallanarak gülümseyerek. Gömleğinin düğmelerinin arasına bir dizin geçir ve onu aç .

Karnındaki kanepede uzanmasını ona sıkıca sor. Onunla birlikte ata bin ve işaret parmağını omurgasından geçir. Bir ürperti vücudunun içinden kafatasının tepesinden ayak parmaklarının ucuna kadar uzanır .

avucunuzun içinde balsamı kaplan birini alın ve avuç içi ovalayın şiddetle birbirlerine karşı. Güçlü bir şekilde sırtını ovuştur. Her bir kasını işleyen düğümleri yoğun olarak yoğurun. Ve en önemlisi, tırnaklarınız hafifçe çizilirse özür dilemeyin.

Ellerinizi değiştirerek ve parmaklarınızı kapatarak bir perküsyon hareketi yapın. Ona dokun, gövdeli eller. Daha sonra gerginliklerini yumruklayın, yumrukları kapalı, bileklerini rahatlattığınızdan emin olun. Kulağını kavra … eğer gülümsüyorsa, kazanılır!

Sırtındaki kasları omuzlarından lombaya kadar karıştırın. Bir kat cildi alın ve parmaklarınız arasında kolona doğru yuvarlayın. Ellerini yine kafurla kapla. Onları bellerine düz bir şekilde yerleştirin ve kolon boyunca yavaş ve derin bir basınç uygulayarak geri gidin. Omuzlara varış, duraklama, avuç içleri omuz bıçakları üzerinde çok dinlenir, parmaklar yayılır. Ardından parmaklarınızın üzerine baskı yapmak için elin basıncını hafifletin. Tırnakların onun etine batıyor. Bir kaç dakika tutun, sonra bırakın. Aşık sıcak bir duş ile bitirin …

Sıcak mum

ekipman:

1 masaj mum Tealight
mumlar (en az 15)
1 opak eşarp

hazırlık:

Güzel bir masaj alanı yapmak için oturma odanızı (veya seçtiğiniz odayı) dekore edin. Kanepeye bir ekose koyun, her yere çay seremonilerini koyun ve masajın başlamasından en az 20 dakika önce masaj mumlarını açın. Başlamadan önce karanlık geceyi bekleyin! En önemlisi, eşinizle bir güvenlik görevlisi tanımlayın : bunu söylediği zaman, masaj kesinlikle durmak zorunda kalacaktır. Sıra dışı bir kelime daha da iyidir.

Müzik:   Mavi kot pantolon – Lana del Rey

Partnerinizi yoğun bir şekilde izleyin … … göz kırpmadan ve şefkatle öpmeden önce . Yavaşça kıyafetlerini çıkartın, sanki zamanlar asılıymış gibi, sonra elinizi kendinize alın ve masaj mumunu yüzüne getirin. Balmumu doğrudan elinin avuç içine dökün.

, Kollarını göğsüne, karnına, onun uyluk … Her zaman balmumu dökerek devam edin yolu vücudunda damla parmak uçlarını takip edin ve ciltte malzemeyi yaymak önce arabesk Şevhetli çizmek uzun dairesel masaj .

Eğer partnerinizin vücudunu masaj sonra, uyluk iç tarafına geri dönüyor, avucunun içinde ayağını çekmek ayak parmaklarını ısırmak ve bileğinin üzerinde balmumu akmaya yapılan nereye cilt çok güzel. Hissi yoğun.

Arkasından git, omuzlarını yoğurun ve balmumu kendi kuyruğuna doğru sür, yay ve sırtını, kalçalarını yoğur …

Sfenks

ekipman:

1 firma minder
1 büyük levha
Paçuli masaj yağı veya kimyon veya bergamot

Müzik: Let ‘s bunu (let ‘ aşık ın düşüşünü) – Ella Fitzgerald

Yatağınızı örtmek için sayfayı kullanın. için ortak sor arka yalan iç çamaşırı,. Müziği başlat.

Kafanızın seviyesine diz çökün (ata biner) daha sonra parmak uçlarınızı masaj yağına daldırın ve ellerinizi yakalı kemiklerine yaslayın. Domuzlarınızı yavaş, derin yoğurma ile masaj yapmaya başlayın. Kaburgaların alt kısmındaki eller, basınçsız olarak, güneş pleksusunu gevşetmek için başparmaklarınızla dairesel bir hareket yapar .

Sonra başparmaklarını kaşlarının arasına, parmaklarını tapınaklara koy ve alnının ortasına sessizce masaj yap. Parmaklarını saçlarının içine sok ve kafatasına masaj yap. Boyun ve boğazla devam edin, bir yandan karotidlerin her iki yanında. Çenenizi ağzınızdan nefes alması için gevşetmenizi önerin. Kafatasının tabanını parmaklarınızın ucunda ve sonra da kendi koltuğunun önünde, sadece koltuğunun önünde yoğurun.

Göğsünde sternumda kesişen büyük bir X çizerek göğsüne bol miktarda yağ dökün. Ardından, omuz bıçaklarına değene kadar ellerinizi sırtının altına getirin. Bu hareket onu arkasına sırtını eğdirir ve eğer.

Duyarlılıkla, tüm zamanını alarak midesini açmasını ve – büyük hareketler yaparak – vücudunun her tarafını yağlamasını isteyin. Masaj sırasında, başparmaklarınızla omurga boyunca bulunan kaslarda ısrar edin.

Sfenks pozisyonunda, ön kollarına dayanarak büstünü yükseltmesini isteyin . Bu pozisyonda, önkollarınızı bolca yağlayarak, aynı anda büstünün önünü ve arkasını masaj yapabilirsiniz. Ellerinin vücudunun üzerinde kaymasına izin ver, sırtına masaj yap, sternum, koltukaltıların altına git …

ylang ylang

ekipman:

1 sandalye ve Tablo 1
masaj yağı ylang ylang (ylang-ylang uçucu yağ, 100 ml sebze yağı + 5 damla)
1 yastık

Müzik: bir Rhyme başka yazında – Yann Tiersen

Müziği başlat. Ortağınız sandalyede oturuyor, sırtlığı ona dönük, başı masaya, yastığın üzerinde oturuyor.

Sırtında ve omuzlarında ylang-ylang yağını çalıştır. Masaj yapmak için tüm zamanınızı ayırın. Arkadan başlayıp boyun, servikal ve kafatasına geri dönün. Daha sonra omuzlarınıza derinlemesine masaj yapın ve her gerginlik bölgesini kaldırmak için kollarına elleriyle yavaşça inin. Vücudunun tamamını şımartın .

Eşinizin rahat hissettiğini hissettiğinizde, mola verin, omuzlarında eller. Onu boynundan öp, tamamen soyun ve gel ve dizlerinin üzerine otur, ona bak. Öyleyse ylang-ylang’ı göğsünüze ve karnına akıtın. Onun önünde masaj yapmaya başlayın ve ellerinizin onunla karışmasına izin verin.

trapez

ekipman:

Yastık ile 1 firma minder
Wintergreen ile masaj yağı
1 opak eşarp Şekerlenmiş
zencefil (veya koyu çikolata)
Tealights (dekorasyon için)

Müzik: Birlikte Daha İyi – Jack Johnson

Kıyafetin: beyaz bir bluz, kısa etek … ve iç çamaşır yok  ! Ortağını yatağın üzerine koy, belini altından korumak için karnının altındaki bir topun içine atılmış bir yastık. Dizlerinin önüne otur ve bluzunu aç.

Gözlerini fularla sıyırın ve dudaklarının arasına bir parça şekerlenmiş zencefil dökün. Wintergreen yağını sırtından geçir. Her zaman kafasına yerleştirilmiş, omuzlarını, omurgasının her bir tarafında bulunan servikal ve kaslarını güçlü bir şekilde yoğurun. Alternatif sürtünme, yoğurma ve basınç noktaları. Omuz bıçaklarının çevresini detaylandırın ve her bir gerilim alanını yoğun bir şekilde ısıtın. Daha sonra masajını böbreklerinden ata binerek devam ettirin.

Bir parça zencefili yakalamak için eğildikçe, göğüslerin boynunun arkasını siler . Tedaviyi ağzına sok. Sırtını dinlendirmeye devam etmek için biraz daha yağ sürün ve iç çamaşır giymediğinizi anlayın!

Kalbimde

ekipman:

Seçeceğiniz 1 adet yumuşak battaniye 1 şişe masaj yağı (örneğin tatlı badem yağı)
1 adet fındıklı yüz kremi

Müzik: Benimle kal – Sam Smith

Eşinizin yatağa , iç çamaşırlara çapraz bağlandığına ve çok yumuşak bir battaniyeye koymaya uygun olduğunu önerin . Arkasına yaslanın, bacaklarını uzatın ve kafatasına masaj yapmak için ellerinizi başınızın üstüne koyun. Parmaklar saçlara derinlemesine gömülü olarak, cildin kafatasının kemikleri üzerinde hareket etmesi için küçük daireler çizin.

Başını desteklemek ve diğer eliyle boynuna uzun süre masaj yapmak için alnına elini uzat. Ellerinizi tapınaklara getirin ve hafifçe masaj yapın (ve yavaşça!) Yüz ve saç arasındaki tüm alan. Ellerini boynundan aşağı indir ve omuzlarını ve üst kollarını derinlemesine yoğur.

Üstünü çıkar. Bir elini alnına, diğerini bir omuza koy ve başını göğsüne doğru çek. Ona karşı çıksın ve bu anın tadını çıkarsın. Bir masaj kremi al ve ona masaj yapmadan önce yüzünde “Hint” özellikleri çiz.

Biraz geri çekilin: onu yağla veya nemlendiriciyle tekrar masaj yapın. Hareketlerin yavaş ama desteklenir. Ellerini koltuk altlarının altına koy, göğsüne koy: ellerini avucunun içine koyması için onu çağır. Onun büstüne dokun , sonra göbeğine dairesel hareketlerle masaj yap. Parmaklarınızın ucunda, göbek deliğinin etrafında hassas hareketler yapın.

Onun pubis için yavaşça inin. Vücuduna karşı vücuduna basarken birkaç dakika için masumca peşinde. Ellerini iç çamaşırının altına koy … ve tepkisinin tadını çıkar  !

Bin ve bir gece

ekipman:

1 tüp kına veya 1 doz kına tozu (egzotik marketlerde veya internette).
1 kına şırıngası (internette)
Portakal çiçeği veya nane ile masaj yağı
1 büyük kapak

Müzik: Duygularınıza Dokunmak İçin Doğar – Akrepler

Ortağın battaniyenin üstünde yatıyor, karnında, yüzü bir minderde gömülü. Müziği başlatırsın.

Şırıngayla büyük miktarda kına çizin ve eğrilerinin çizgilerini izleyerek sırt oryantal arabesklerinden alın . İlhamınızı takip edin, tüm vücudunu keşfetmekten çekinmeyin. Yüz ve müköz membranlardan kaçının ve çok sert basmayın. Burada yine bir güvenlik görevlisi yararlı olabilir.

Kınanın kuruması için birkaç on dakika sürer ve kabuk çatlaması hazırlanır. Su, kalıntıları yalnızca kına tasarımının izini bırakmak için çıkarmanıza izin verecektir.

Ortağınızın vücudunu yağlayın. Yaslanmış ve dairesel bir masaj ile bitirin .

Ying yang

ekipman:

1 çift kişilik yatak
Nemlendirici krem
Masaj yağı
Mumlar ve yaprakları (dekorasyon için)

Müzik: Cinsel Şifa – Ben Harper

Yavaş ve derin yoğurma ayaklarınızı masaj yaparken, yüz yüze iki kişilik rahatlatıcı bir banyo ile başlayın. Bir kez durulayın ve kurutun, diğer nemlendiricileri uygulayın. Müziği başlat .

Dizlerinin üstünde, yüz yüze, avucuna biraz masaj yağı sür ve birbirinizin ellerini yoğurun. Önkollarınızı, dirseklerinizi, omuzlarınızı uzatarak, tüm zamanınızı alarak tekrar toplayın . Her zaman yüz yüze, boynu, kafatası ve yüzü yoğurun.

Ellerinizi kucağınızın kucağına koyarak bu masajı devam ettirin. Bacaklarını derinden kalçalarına kadar yoğurun. Yüzünüzü omzuna ya da göğsüne doğru çekmekten çekinmeyin. Küçük dairesel hareketlerle, glütelerini yoğurun ve omurga boyunca yukarı çıkın.

Bacaklarınıza masaj yapmak, yanınızda yatmak, baş aşağı , ama her zaman yüz yüze. Böylece yüklü olarak bacaklarına, karnına ve göğsüne erişebilirsiniz.

halatlı

ekipman:

5 metre pamuk ipi 
1 masa 
1 dışkı 
Oryantal masaj yağı

Müzik: Gözetleme kulesi boyunca – Jimi Hendrix

hazırlık:

İpi 4 iplikçiğe kesin . Dışkıyı bir masanın önüne yerleştirin ve loş ışığa daldırmak için odanın aydınlatmasını eleyin. Cildinizi yağ ile kaplayın. Koyu ve zarif bir saten gece giy. Saçını salla.

Öncelikle eşinizle bir güvenlik duvarı kurun. O zaman onun taburede oturmasını isteyin. Ellerini onun önünde, namazda sıkıştırırsın ve bileklerini ilk bağlantıyla sararsın – incelikle. Ondan önce diz çök ve ayak bileklerini taburenin ayaklarına bağla. Dördüncü linki daha sonra saklayın.

Kendini onun önünde yayınla. Tanrıya şükür, geceni çıkar. Masaya otur ve vücudunu tekrar yağlamaya başla. Yavaşça ilerleyin. Ona ne sevdiğini göstermek için derinden masaj yap – ama bir söz söylemeden.

Bir mola verip masadan çıkmadan önce yoğun olarak izleyin. Yağı cildinize koyun ve daha sonra yaptığınız aynı hareketleri yeniden üreterek masaj yapın. oturumu bitirin onunla yüz yüze, kucağında oturan .