• 1. Asla iyi olduğunuzu iddia etmeyin

Yaralandın ve bu normal. Olmayan bir şey gibi davranmanın bir anlamı yok. sizin var cephe düşüşünü ve hangi bunu. Eğer ağlaman gerekirse, o zaman şarap. Bunu halka açık bir şekilde yapmak zorunda değilsiniz, ancak böyle hissederseniz, bunun bir nedeni vardır. Kendinizi banyoya kilitleyin ve göz yaşlarınız serbest bırakın.

  • 2. Arkadaş olmaya çalışmayın

En azından ayrılıştan bir hafta sonra. Eski sevgilinizin yeni bir kız arkadaşına sahip olabileceği düşüncesinden rahatsız olduğunuz sürece , onunla bir ilişki – tamamen dostça olsa da – sizin için iyi değildir.

  • 3. intikam almayın

Sana yaptıklarına rağmen gerçekten demek istedin. İntikam acı içinde sona eriyor ve acılık senin değil. Bu kesinlikle zor, ama yine de ileriye bakmaya çalışmalısın.

  • 4. Onunla yatma

İyi bir fikir gibi görünebilir, ancak gerçekte size yardımcı olmayacaktır. İlişkiler bir ilaç gibidir, gerçekten yardımcı olan tek şey geri çekilmedir .

  • 5. Facebook veya Instagram’da onu takip etmeyin

Sosyal medyanın yaşı ayrılmamızı kolaylaştırmıyor, ama yine de bunu halletmeyi öğrenmeliyiz. Sizin ayrılığınızla ilgili göndermemeniz gerektiğini söyleyerek başlıyor. Önlemek , bunu Facebook ve işbirliği üzerine eski sevgilinizi danışın. Bir şey göndermiş olsun ya da olmasın, çok mutsuz olacaksınız.

  • 6. delinmiş veya dövmüyorsun

Hayır, duygusal olarak dengesizseniz yeni bir dövme iyi bir fikir değildir. Önemli bir değişiklik yapmadan önce en az 30 gün bekleyin. Yani, yeni saç kesimi ve hareket yok – arkadaşlarınızla dikkatinizi dağıtmaya çalışın .

  • 7. pes etmeyin!

Evet, birini bulacaksın, çirkin değilsin. Seni seviyorum ve senin “Ben” in senin en büyük önceliğin olduğunu gör. Yakında tekrar mutlu olacaksın.