Cinsiyet itiraz, bir insanı başkalarına karşı dayanılmaz kılan şeydir. Jules’un dayanamayacağı çılgın bir çekicilik. Böylece, ruh eşini memnun etmeye devam etmek ve yaşamı birlikte ya da sadece aşk bulmak için alevi sürdürmek için, onun cinsel çekiciliğini sürdürmek ve güçlendirmek yararlıdır.

Vücudunuzda iyi olmak için cazibesini arttırmak

Cinsiyet çekiciliğine sahip olmak için, iyi hissetmeniz ve kendi bedeninizi sevmeniz gerekir. Kendini beğenmeyen ya da kendini iyi hissetmeyen biri, bunu yansıtacak bir tavır sergileyecektir.

Cinsiyetinizin cazibesini artırmak için kendine güvenin

Birinci sınıf bir cinsel çekiciliğe refah duygusu eşlik eder, aynı zamanda kafasında da bulunur. 

Onun seksi cazibesini artırmak için seksi hisset

Bağlam ne olursa olsun, cinsel çekiciliğinizi korumak için, seksi ve arzu edilir hissetmek önemlidir. Elbette, elbiselerini aşırıya kaçmayacak şekilde durumlara göre uyarlamak gerekir, ama her zaman kaba veya kışkırtıcı olmaksızın baştan çıkarıcı bir dokunuşla.

Onun cinsel cazibesini artırmak için büyüleyici bir görünüm

Bu adamı baştan çıkarmayı başarmak için ilk randevunuz sırasında o kadar çok şey yaparsınız veya tekrar eşinizi baştan çıkarırsanız, gözleriniz özellikle faydalı olabilir. Gözdeki kişiye bak, çünkü zemini veya tavanı tamir etmek seksi değil. Güvence, duygusallık gibi mesajlar iletmek için bakışlarını gözetlemeden tutmayı öğrenmeliyiz … Bu bağlamda, sözcük önemlidir. 

Onun cinsel cazibesini artırmak için gizemli bir parça

Herşeyi derhal açığa vurmak pek de iyi değil … Cinsiyete hitap etmek ve bir erkekle flört etmek için gizemi nasıl koruyacağımızı bilmek önemlidir! Ötekinin sizi keşfetmesine ve kendiniz tarafından tanımlamasına izin vermek iyidir. Onu tanımak için ona bazı şeyler verebilirsin, ama onun merakını ve daha ileri gitme arzusunu keskinleştirirken. Önemli şeyleri doğru anda uyandırmak için seksi ve çok gizemli bir tutumu korumak gerekir,