Fiziksel Olarak Nasıl Hissediyorlar?

Fiziksel Olarak Nasıl Hissediyorlar?

Gövde görüntüsü kesinlikle dokunuşlu bir konu olabilir. İnsanlar birçok farklı nedenden ötürü kilo alabilirler ya da kaybedebilirler ve Instagram modelinin çağında, bu çok cesaret verici olabilir. Erkekler bunun farkındadır ve bazen sadece hislerinizi incitmek istemezler, böylece fiziksel olarak kendi düşüncelerinizi kendileri için saklarlar.

Vücudunuz erkeğe ilk başladığınızda değiştiyse, onunla ilgili bir konuşma yapmak isteyebilirsiniz. Ya da belki yapmazsın. Sadece, erkek arkadaşın nasıl gizlice hissedse de, önce sen gel. Kendinizi sevin ve SİZİN için en sağlıklı versiyonu olmaya odaklanın.

Onların İş ve Aile Dramı

Çoğu zaman erkekler çok gururludur. Her şey yolunda gitmiş gibi görünmek isterlerse bile iyi görünmek isterler. Erkek arkadaşın da aynı şeyi yapıyor olabilir. Ailesi, işinde ya da arkadaşlarıyla ilgili sorunlarla uğraşıyorsa, bu işi şişeleyebilir.

İlişkinizin dışında her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için onu kontrol edin, çünkü sizinle bir şeyleri nasıl ele geçirdiğini etkileyebilir ve bunu farketmezsiniz.

Onlar Görünüşe Gibi Görünüyorlar

İster inanın ister inanmayın, erkekler kadınlarla aynı şeyleri yaşarlar. Aradaki fark, her zaman ifade etmemeleridir. Justin H., “Herşeyi anlayamadık. Bizler olduğu gibi aşık olmaktan korkuyoruz.”

Kızgın ya da üzgün

Bazen şeyler bir adamın gözünde tartışmaya değmez. Erkek arkadaşın öfkeli ya da üzgün olabilir ve onu senden uzak tutabilir çünkü sadece savaşmak istemiyor.

Önceki Bir İlişkide Bitti veya Aldatıldılar

Bahsettiğimiz erkeklik gururunu hatırlıyor musun? Evet, bazı erkeklerin geçmiş ilişki deneyimlerini kız arkadaşları ile paylaşmalarının da aynı nedeni yoktur . Aldatıldıkları veya aldatıldıklarını kabul etmek, kontrol altında olmadıklarını kabul etmek anlamına gelir ve kaynaklarımız bazen bu bilgileri kendilerine saklamayı tercih ederler.

Arkadaşlarına veya Akrabalarına Çekiniyorlar

Öyle olduğu gibi, bazı erkekler SO’nun arkadaşlarına ya da kardeşlerine çekildiklerini ve açık nedenlerle bu bilgiyi kendilerine sakladıklarını paylaştılar. Not: Bunu sizin için paylaşmaya ve en iyi öğrencinizi soru sormadan sorgulamayacağız. Biz sadece mesajlaşıyoruz.

Onların Yatak Fantasies ve Fetişler

Belki ayağını sever. Belki de aldığın yeni oyuncağı test etmek için ölüyor. Durum ne olursa olsun, seninle denemek istediği cinsel maceralar hakkında bazı kibirli fantezileri elinde tutuyor olabilir.

İletişim anahtardır (bu, tüm bu şeyin ortak konusu gibi görünmektedir). Adamına ne sevdiğini ve sevdiğini paylaştığın hakkında konuş. Asla bilemezsiniz – bu, seks hayatınızı yepyeni bir stratosfer haline getirebilir.

Arkadaşlarının seni ne düşündüğü

Günün sonunda tüm önemli olan, erkeğin senin hakkında ne düşündüğü olsa da, ailesinin ve arkadaşlarının onayını almak normaldir. Yani, eğer bu onay mevcut değilse, bu bilgiyi sizinle paylaşmaktan çekinebilir. Jake’in seni sevmediğini biliyorsan, en iyi arkadaşı Jake’in etrafında takılmak ne kadar rahatsız olurdu? Bu nedenle, erkekler her zaman ortaklarına arkadaşlarının veya ailelerinin kendilerini nasıl hissettiklerini söylemez.

Tarama Geçmişi veya Telefon Şifreleri

Hepimiz gizliliğimizi istiyoruz. İlişkilerdeki erkekler istisna değildir. Gölgeli bir şey yapıp yapmadıkları, bazılarının önemli kişilerin başkalarının tarama geçmişi veya telefon şifreleri gibi şeylere erişmesini istemiyor. Bunun yerine bol sadece onlar emanet ederim değildir kötü izlenim.

 

Çocukluk Travmaları

Siz ya da tanıdığınız birisi bir çeşit çocukluk travması yaşadıysa , bazen insanların bu anıları bastırdığını anlayabilirsiniz, çünkü onları tekrar ziyaret etmek, onlarla ilişkili acıyı tekrar gözden geçirmektir. Erkek arkadaşın farklı değil.

George M., “Bir sır, bazılarımızın neden böyle olduğumuzun köklerinden biri olacaktır. Genç yaşta taciz edilmekten, cinsel saldırıdan ve bu alandaki herhangi bir şeyden olabilir.” Ebeveynler, en iyi arkadaşlar, ya da ev ödevleri bilmezler. Biz bunu kimseye anlayamadık ya da insanların bunu bildiği zaman farklı bir şekilde nasıl anladığımızı söyleyemeyiz.