Testisler

Dikiş denen testis seviyesindeki bir yer özellikle erojendir.  Testisler, görünüşe göre çok fazla zevk sağlayan bu küçük özellik tarafından sınırlandırılıyor.

Perine

Az bilinen, perine erojen bölgeler açısından oybirliği vardır.  Anüs ve penis arasında yer alan bu musculotendinous alan   çok hassastır.  Manipüle edildiğinde prostat da uyarılır:  bu bez erkek zevkinden sorumludur, erkeğin G noktasıdır .

meme

Meme başı ve onu çevreleyen renkli kısım olan meme ucu , aşırı duyarlıdır. Bu alan ince okşamalara ihtiyaç duyar: onlara dokun, onları nazikçe öper, böylece zevk yavaşça artar.

 

Uylukların içi

Bir kasıktan yavaşça yaklaşmak, sıcaklığı yükseltebilir. Erkek için çok erojen bir yer olan uylukların iç kısmını yavaşça okşa.

Alt göbek

Alt karın okşamaya çok açık. Penise doğru yavaşça yönlendirilen hareketler, erkeğe çok fazla zevk verir. Onu azar azar azar azar

boyun

Boyun, hem kadınlarda hem de erkeklerde sık sık ürpertiler verir. Gerçekten de, bu noktada, deri öper ve sarılarak hissi artar adipoz doku, genellikle yoksundur.

kalça

Kalçalar birçok sinir ucu içerir ve sıklıkla erojen olurlar. Kendilerini çeşitli uyarım biçimlerine borçlandırırlar: kıstırma, okşayarak