Mar 14

Eskiyi aşmanın alışılmadık yolları


Kalp acısı ile başa çıkmak için çoğu zaman zordur, ama aslında nihayet kafandan ex kovmak için bazı (sıradışı) yolu vardır.

1. cep telefonu evde bırakın

Bu gün ve yaşta kötü bir şaka gibi geliyor – ama yardımcı oluyor! Sadece telefonunuzu evde bırakın ya da en azından kapatın. Bu yüzden eski fotoğraflara bakmaya ya da Facebook ve Instagram’da eskiyi izlemekten bile çekindiniz.

2. Tarihlere Git

Bir prens bulmak istiyorsanız, bazen çok fazla kurbağa öpmelisiniz. Sadece oldukça iğrenç kurbağası sonuca yaptığı Çünkü o kadar sadece herhangi aslında (d) içinde prens dönecek değil olmasıdır.

3. Kendinize hediye edin

Eseriniz, bir doğum günü ve prensipte “unutulan” diğer tatiller için size hiç bir şey vermedi mi? Öyleyse kendini bir tedavi etme zamanı. Sadece materyalle değil, her şeyden önce sizi mutlu eden şeyler ve aktivitelerle. Kendinize bir tatil, bir dalış kursu ya da belki de her zaman dilediğiniz lezzetli mum ışığında bir akşam yemeği verin.

 

4. Yapmak istediği şeyleri yapmak

Sinemaya hiç gitmedin çünkü böyle hissetmedi mi? Ve kutlamak yine de tarih miydi? O zaman ondan kurtulduğunuzdan ve sinema programını ve yüksek topuklulardan dışarı çıkacağınız için sevin, çünkü ne istersen onu yaparsın.

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.askicin.com/eskiyi-asmanin-alisilmadik-yollari/