Home / Güzellik Haberleri / Kabartma Soda Kullanarak Basit Bir Şekilde Koyu Halkaları, Kırışıklıkları ve Noktaları Ortadan Kaldırın

Kabartma Soda Kullanarak Basit Bir Şekilde Koyu Halkaları, Kırışıklıkları ve Noktaları Ortadan Kaldırın

Dünyanın her yerinden birçok kadın, sadece yaşlanma sürecini yavaşlatmak için özel yüz cilt bakım ürünleri kullanıyor. Ayrıca koyu lekelerin, kırışıklıkların, koyu halkaların, sivilce ve siyah noktaların görünümünü azaltan çeşitli cilt bakım ürünleri vardır, ancak bu ürünlerin çoğu etkisizdir ve çok pahalıdır ve kısa vadeli faydalar sağlayabilirler.

Sadece güzel ve genç görünmek için ameliyatlara girenler var. Ancak, yüzyıllar boyunca kullanılan bazı doğal tedavilerimiz var ve bunlar antik çağlarda bile ünlüydi, bu çareler sayesinde size harika efektler vaat ediyoruz!

Pişirme Soda Sağlık Profili

Kabartma tozu en güçlü antibiyotik, antioksidan ve anti-enflamatuar özelliklerden birini içerir, bu nedenle binlerce sağlık yararı sağlayabilir ve en önemlileri arasındadır:

  • Yavaş Yüz Yaşlanma – Cildi nemlendirir ve kolajen üretimini artırarak gençleşir, dolayısıyla serbest radikallerle de savaşabilir.
  • İdrar Yolu Enfeksiyonlarını Önler – Vücudunuzda birikmiş olan bakteri, atık madde ve toksinlerden kolayca kurtulabilir, bu da genel sağlığınıza çok fazla zarar verebilir, bu da bağırsak sağlığınızı da iyileştirebilir.
  • Diş çürümesine karşı savaşır ve dişleri beyazlatır – Dişleri beyazlatır ve diş bakterilerini yok eder.
  • Vücut Asitlerini Nötralize Ediyor – En olası antasitlerden biridir!

Pişirme Soda Tarif

Malzemeler:

  • 1/2 limon
  • 1/2 bardak su
  • Sodyum bikarbonat
  • Elma sirkesi
  • Bal

Suyu limon suyunun yarısına kadar sıkın, suya koyun ve malzemelerin geri kalanını da ekleyin. Daha sonra homojen bir karışım elde etmek için iyice karıştırın. Daha sonra bu karışımı cildinizi temizlemek için yüzünüzde uygulayarak ve tüm gece boyunca oturmasını sağlayarak, daha sonra soğuk suyla yüzünüze nazikçe durulayın.

Bunu bir ay boyunca saklayın, uyumadan önce her gece yapın, efektler sizi gerçekten şaşırtacak!

Video izle:

Check Also

Hayatınızı Kolaylaştıracak 15 Oyun Değiştirici Makyaj Hileleri

Her kız güzel olmak ister ve genç ve taze kalmak için milyonlarca hile kullanırız. Ama bazen …

Saçınızı Dönüştüren 6 Para Tasarruflu Güzellik İpuçları

Saç bakımı konusu her zaman popülerdir ve şaşırtıcı değildir, çünkü farklı çalışmalara göre, güzel saçlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir