Panik yok: Yorganın altında, küçük kusurlarımızı silmek için hile yapabiliriz!

Küçük göğüslerim var

Doğru pozisyon: kaşıklar

Küçük göğüslerinizi şişirmek için her şeyi denediniz, ama yine de A kapağına üye olursunuz … Yatakta, kaşıkların pozisyonu yanılsama yapmak için idealdir: yerçekimi ve yan görünüm tarafından çekilir, göğsünüz iyi görünür daha cömert.

Teknik: Yan yatmak, iki ortak birbirine sıkı sıkıya bağlıdır. Kadın partnerinin karnına karşı sırtına basar. Adamın pelvisinin hareketleri yavaş, ama derin.

Kaçınmak için: partnerinizde atacağınız pozisyonlar size hiç değer vermez. Göğsünüzdeki spot ışığı döndürmeye ek olarak, Andromache’nin bu çeşitleri de yükseltiyor … ve düzleştiriyor.

Çok sarkık kollarım var

Doğru pozisyon: tanrıça

Yumuşak, sarkık … Kolların, onunla gurur duymuyorsun. Ancak, açıkçası, tüm bunları güçlendirmek için havuza abone olmak istemezsiniz. Yastık üzerinde kaslı kolların yanılsamasını vermek için, tanrıçanın pozisyonunu test edin. Kollarınıza yaslanarak kaslarınızı toplar ve çirkin “tavuk göğsü” nizi gizlersiniz.

Teknik: Duvara geri, adam oturur, bacaklar gerilmiş. Ortağı onu yüz üstü bırakıyor, yüzünü çekiyor ve ellerini adamın dizlerine koyar. Kalçalarını yukarı ve aşağı hareket ettirmek için kollarına dayanıyor.

Kaçınılması gereken: ellerinizi omuzlarına koymanız gereken pozisyonlar. Hiçbir şey önkolları biraz fazla göstermeyi sevmez!

Düz kalçalarım var

Doğru pozisyon: Bana herşeyi anlat

Pippa Middelton’ın bouncy koltuğu, rüya görüyorsun! Ama yapamayacağınız şey, kot pantolonun etek olarak, arkanız hala düz … Bana herşeyi sarıldığın zaman aldatman gereken pozisyon olduğunu söyle. Dizlerini yükselterek ve arkanıza yaslanarak, kalçanız hemen döner …

Teknik: Kadın onun tarafında uzanıyor, dizlerini kaldırdı, eşine dönük. Adam bacakları arasında kayar ve pelvisini ileri geri hareket ettirir.

Önlemek için: ayakta durduğunuz pozisyonlar sizin için değildir! Eşinize ya da eşinize geri döndüğünüzde, kalçanız, sözleşmeli, daha da düz görünüyor …

Benim büyük kalçalarım var

Doğru pozisyon: çılgınlık

Uyluklarınızı ortağınızın gözünde biraz cömertçe saklamak için, çılgınlık pozisyonunda tereddüt etmeden bahse girebilirsiniz. Bu pozisyon (ki hala esneklik gerektirir) tüm büstüğinizi değerinize getirir … ve kalçalarınız arka planda geçer.

Teknik: Adam oturuyor, bacakları uzanıyor ve duvara dönüyor. Ortağı onu üst üste getiriyor, sonra dirseklerine yaslanarak adamın bacaklarına yaslanıyor.

Kaçınmak için: sırtında yatan pozisyonları! Geleneksel misyonerlerin bu çeşitleri, uyluklarınızı eziyor … ki bu daha geniş görünüyor.

Sarkmış göğüslerim var

Doğru pozisyon: Kız Gücü

Yaşlarınızla, göğüsleriniz güzelliğinden bazılarını kaybettiler ve yerçekimi yasalarının giderek daha fazla kurbanı oldular … Yorganın altında, Kız Gücü’nün yeri müttefikiniz: kemerli sırt ve çengel yükseldi, Kliniğin muzaffer görünüyor!

Teknik: Adam bağdaş kurup oturur ve dengesini korumak için kollarına yaslanır. Ortağı onu dizlerinin üstünde dinlendirir ve pelvisini yukarı ve aşağı doğru hareket ettirir, çenesini kaldırır ve sırtını arkasına bırakır.

Kaçınmak için: Memeleriniz sarkma eğilimindeyse, dördünüzde olduğunuz pozisyonları kesinlikle yasaklayın! Köpek stili ve tüm varyantlarının konumu, sarkan göğüslerle eş anlamlıdır. Çok çekici değil …

Çok yuvarlak kalçalarım var

Doğru pozisyon: köpek

Arka ucun tadı için biraz fazla hantal mı? Yani, köpek stili pozisyonu tam size göre! Eşinize karşı dörtlünün hepsinde, leğenine karşı kıçınıza basarak kıvrımlarınızı kamufle ederek kamufle edersiniz, ancak böbreklerin düşüşü hala vurgulanır … Adamınızı arzularla çıldırtan şey!

Teknik: Dört ayak üstünde, kadın ellerinde ya da dirseklerinde dinleniyor. Ortağı arkasında diz çöküp ellerini sırtına koyar.

Önlemek için: Andromache’nin veya varyantlarının konumu. Partnerinizle, arkaya ve öne ata binerek, eğrilerinizi ezme riskiyle karşı karşıya kalırsınız ve bu nedenle onları vurgularsınız.