Havayı değiştirme zamanı. Mutfak, oturma odası, banyo … Ev boyunca test etmek için 10 yeni Kamasutra pozisyonu sunuyoruz.

Arabada: sandalye

Step-mom’da yemek yemeye başlamadan önce iyi bir darbe üflemek için idealdir. Eh, hala Twingo’yu pencerelerinin altına park etmekten kaçınıyoruz. Ve el frenini bir kez daha kontrol etmeye başlıyoruz …

Teknik: Darling, yolcu koltuğunda, bacaklarda oturuyor. Arkadan, biz onu astride oturup (vites çubuğuna dikkat et!), Ve şimdi yapmamız gereken tek şey yavaş – ve daha hızlı – yukarı doğru gitmektir. Aynı zamanda klitoriyi bile okşayabiliriz … orgazm garantili!

Merdivenlerde: Doğru açı

Bu merdiven, evin tam ortasına oturur ve biz onu kullanmayı hiç düşünmemiştik! Git hop, vahşi vahşi, köpek stili bir sarılmak için kullanacağız . Ön salonun perdeleri kapatmaktan bahsetmiyorum.

Teknik: Bir adımda diz çökmek, iki elimizi en üste üste üste koymak ve ayak parmaklarımız alt basamağa koymak. Sonra biraz geriye yaslanıp Cheri’nin çok derin gitmesine izin verdik. Perineumuzu daha da fazla zevk için sözleşme yapıyoruz.

Duşta: yüz yüze

Sıcak su altında uzanmak (özellikle yoğun bir günün ardından), biz onu seviyoruz. Seviş, biz de düpedüz hayranıyız. İyi haber: ikisini de karıştırmanızı öneriyoruz. Sağduyulu gerçek bir atış …

Teknik: Bal, duşun duvarına, bacaklara ayrı duruyor. Ön taraftan, onun leğen kemiğinin etrafında bir bacağını sararken … … düşmemeye dikkat ederek, ona karşı sadık kalıyoruz. Filmlerde olduğu gibi oynamak için, elimizin yavaşça sisten kaplı duvara karşı kaymasına izin verebiliriz …

Havuzda: asma kilit

Bütün gün, havuz çocukların topraklarıdır. Su tabancasına sahip olmaksızın iki boyuta gitmek imkansızdır. Öyleyse, akşam, bir kere (nihayet) yatakta olduklarında, yararlanırız. Yıldızlar, kriketlerin çığlıkları, su sesi … Romantizmin yüksekliği!

Teknik: Su ile yıpranmış, neredeyse hiçbir şey ağırlığında değiliz. Bizi kalçalarından tutarak, bacaklarımızı pelvisinin etrafına dolaştırıyoruz. Ultra-şehvetli bir ileri geri gidelim …

Halıda: salıncak

İster yeni Ikea kiliminizde ister bahçe çiminde test edin, bu basit konum tüm vaatlerini koruyacaktır. Birincisi, biz dansa öncülük eden bizleriz (ve sevdiğimiz). Daha sonra, Dari’nin elleri özgür olduğu için, onu klitorilerimizi, göğüslerimizi ve hatta kalçalarımızı okşamak için kullanmaya teşvik edebiliriz.

Teknik: Yerde yatan Chéri’nin bacakları biraz ayrı. Sadece onu ata bineriz, geri. Geriye yaslanıp, dengede tutmak için ellerimizi göğsünde (yum) destekliyoruz. Daha sonra ritmi ve penetrasyonun derinliğini yönetiriz.

Bir masaya: siren

Çünkü, bunun hakkında hayal kurduğumuz zamandan beri, mutfak masasını (veya tezgahı, çamaşır makinesini ya da masayı ya da …) vaftiz etme zamanı. Her şey kalçalarına az ya da çok olmak, sadece kendini incitmemek.

Teknik: Masanın üzerinde uzanırken kenarlarda duruyoruz ve ayak bileklerimizi omuzlarına koyuyoruz. Çok zorsa, bacaklarımızı pelvisinin etrafına sarabiliriz. Elleri serbest olduğu için, Cheri göğüslerimize bile sürüklenebilir.

Küvette: akrobat

Tamam, size izin veriyoruz, özellikle de banyo çok küçükse, spor için ayrılmıştır. Ama, ılık suda olmak bizim klitoris karşı pelvis sürtünme ve uyarıcı zevk arasındaki G-spot , oyun mum değer!

teknik: Sağdaki Yalan, bizim kollarında itimat ve hafifçe denge için diz çökmek. Daha sonra, sol bacak kaldırma ve bizim uyluk ata biner olan Bal sağ omuz, onu yerleştirir. Yeterince rahat hissediyorsanız, testislerini bile (nazikçe) okşayabilirsiniz.

Duvara karşı: röportaj

Bekleyemezsin, şimdi onu istiyorsun, hemen şimdi! Bir duvara, bir asansöre ya da bir taşıma kapısının altına bile, ” quickie pozisyonu mükemmelliği” dir. Fakat büyüklükte büyük bir farkınız varsa, bunu başarmak zor olabilir …

Teknik: Ayakta, hafifçe öne eğildiğimizde, bir duvara (veya lavaboya ya da bir mobilya parçasının kenarına) güveniyoruz. ) dengeyi korumak için ellerimizle. O arkada, ve bizi kalçalarına tutuyor.

Bir sandalyede: sendika

Kamp sandalyesi, ofis koltuğu, mutfak taburesi … Bu pozisyonun avantajı, neredeyse her yere sığmasıdır. Ultra şehvetli, Cheri’ye ve neden olmasın, ona kulağımızdaki (küçük) domuzlara yapışmamızı sağlar.

Teknik: Biz sadece ona ata bineriz ve kollarımızı boynuna bağlarız. Kaymamızı engellemek için bizi kalçadan tutabilir. Bonus: sürtünme – özellikle çok yavaşsa – klitoris’iuyarır .

Kanepede: yavaş dans

Bu gece televizyonu kapatıyoruz ve büyük bir oyuna başlıyoruz … Bu, baştan çıkarıcı bir striptiz  ile başlıyor … ve (tabii ki) kayıyor. Bu duruma hakim olmamızı sağlayan biraz akrobatik bir duruş ve göğsümüzü tam olarak değere koyar. Biz onu seviyoruz! 

Teknik: Darling, kanepenin kenarında, bacaklar ayrı oturuyor. Onun üzerine oturduk ve ayak bileklerimizi omuzlarına koyduk. Dengeyi korumak için dizlerini destekliyoruz. Ve hareketi başlatmak için kolları zorluyoruz.