Home / Kamasutra / Kamasutra : Kalori yakmak için iyi pozisyonlar

Kamasutra : Kalori yakmak için iyi pozisyonlar

 

Hayal gücüne sahip bir bedene sahip olmanız için spor ayakkabılarınıza gerek yok! 
Evinde, erkeğinin kollarında sıcak kalıyoruz ve odada spor yapıyoruz. Kamasutra’nın bu 10 pozisyonu sizin için seçildiğinde, çok fazla eğlenirken, kalori yakabilir, vücudunuzu güçlendirir ve esneklik ve denge kurabilirsiniz! 

 

Maymun

Teknik: Ortağınız sırtına dönüyor ve bacaklarını ona doğru katlıyor. Onun üzerine otur, sandalyede olduğu gibi sırtını ona çevir.

Artı: Bu pozisyonda, hem uyluklarınızı hem de absinizi çalıştırıyorsunuz. Bacaklarda kuvvete ve ileri-geri yapmak için abs’e ihtiyacınız olacaktır. Adamının ellerine yaslanarak kendine yardım edebilirsin.

Askıya alınmış birlik

Teknik: Eşiniz ayağa kalkıyor ve sizi kaldırıyor. Bacaklarını bacağına sar.

Dahası: Seni giydiğinde, adamın kollar, bacaklar ve abs kaslarını arar. Sen, absini kasıyorsun. İkinizi de kolaylaştırmak için masa veya sandalyenin yanında durabilir ve kaldıraç olarak kullanabilirsiniz.

Küçük köprü

Teknik: Ortağınız köprüyü yapar, onu “çapraz” yapar ve üzerinde durmaya gelirsiniz. Seçim, ona ya da ona karşı.

Dikkatli olun, bu pozisyon karmaşık ve fiziksel, eğer erkeğin sırt problemleri varsa tavsiye edilmez!

Artı:  Dengenizi ve bacaklarınızın kaslarını test etmek ve geliştirmek için ideal bir pozisyon. Adamınız için bu ikramiye: tüm vücudunu, esnekliğini ve dengesini sağlıyor. Bundan sonra, artık onu beklemeyin!

Sihirli salıncak

Teknik: Adamın, dizlerinin üzerinde, evlenmeni istesek (dizlerinin çıplak olması dışında) dizlerinin üzerine çıkar. Kalçalarına yaslanarak ayağını bacaklarının üstüne koy. Sonra uyluğun üzerine otur, sonra eşin seni beline tuttuğunda uzan.

Artı: ABS’yi beton yapmak için ideal bir pozisyon. Sizi elinize tutan partnerinizin desteğine güvenmek yerine, abdominalleri maksimum seviyeye kadar sıkın ve ileri geri ritmine nefes verin.

Çılgınlık

Teknik: Adamın oturur, bacakları gergin ve ata biner. Ortağınızın bacaklarının her iki tarafındaki kollarınıza yaslanarak büstüğinizi hafifçe sallayın. Seni belinden tutarak sana yardım eder ve yavaşça seni kaldırır.

Artı: Yogaya yakın olan bu pozisyon esneklik gerektirir ve biceps ve triceps güçlendirmek için mükemmel bir egzersiz.

Armut ağacı

Teknik: Yatağın kenarında, dirseklerinizde, bacaklarınızda bir vakumda durursunuz. Ortağın önünde duruyor ve sana nüfuz etmek için bacaklarını kaldırıyor.

Artı: Bu pozisyonda kollarınızın ve absinizin kaslarını çalıştırıyorsunuz. Sırt ve ileri ve kaldırma sağlayarak, eşiniz büyük bir güç ve dayanıklılık egzersizi gerçekleştirir.

Asma kilit

Teknik: Bir masa veya masa üstünde oturuyorsunuz. Kollarına yaslan. Adamın önünüzde duruyor ve belinizi bacaklarınızla çevreliyorsunuz.

Artı: Somut silahlar için nihai! Bu arada, sırt kaslarını uzatıyorsun. Adamın ayakta durup, abs ve bacaklarını soruyor.

Kök

Teknik: Sırtüstü uzanırken, eşiniz önünüzde diz çöker ve bacaklarınızı ona doğru yükseltir. Bacaklarından biri göğsünde destekleniyor, diğeri kolundan tutuluyor.

Çoğumuz: Bu orijinal pozisyonda, esnekliğinizi geliştirirsiniz ve iyi bir tempoda kalırsanız, bir dizi 30 egzersizin eşdeğerini yaparsınız. Adamın, kollarını düzgünce ve güzel bir büstü çizer.

El arabası

Sallanan at

Teknik: Yüz yüze yalan söylüyorsun. Ayak bileğini tut ve eşinin omzuna koy. Birbirini bilekler tarafından tutun ve kalçalarınızı biraz daha fazla zevk için hafifçe kaldırarak ileri geri sallayın.

Artı: Bu, yedi yıllık klasik dansınızdan kalanlar olup olmadığını görmek için iyi bir yol. Açıkçası, erkeğiniz ne kadar büyükse, bacağını kaldırmaya ne kadar çok ihtiyaç duyarsınız ve ne kadar çok gerginlikte çalışacaksınız. Ancak spor salonunuzu odanızda bitirmek için idealdir. Ne kadar çok gerersen, vücudun ağrıdığını ne kadar az hissedersin ki …

Check Also

Erkek: Ortalama penis büyüklüğünü ne olmalıdır?

Fransa’da yapılan araştırmada, ereksiyon halindeki penisin ortalama uzunluğu bir çalışmada (çok ciddi) 2015 yılında 15,500 …

Kamasutra: partnerinizle eğlenmek için resimlerde 20 pozisyon

Kendinizi yenilemek ve eşinizi yatakta şaşırtmak mı gerekiyor? Kama Sutra 20 fikirler pozisyonları … 20 fotoğraf …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir