Burada, sevginizi yaparken klitorilerinizi uyarmanıza izin veren sekiz Kamasutra pozisyonu.

 

 

Klasik: Andromache’nin konumu

Aşka zevk almayı öğrenmek, Andromache’nin pozisyonu gibi bir şey. Kadın eşini gezdirmekle, kadın kendini ya da eşine karşı sürtünerek ya da bir cinsel ilişkiye girerekonun klitorisini uyarabilir ! Nirvana’ya ulaşmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya karar vermek ona kalmış.

Teknik: Adam sırt üstü uzanıyor. Ortağı ona ata biner ve pelvisini yukarı ve aşağı hareket ettirmek için ellerini eğer.

Câline: mücevher kutusunun konumu

İhale ve şehvetli, mücevher kutusunun konumu yavaş penetrasyon ve romantik sarılmalar mükemmellik ile eşanlamlıdır. Ama hata yapmayın: Her ne kadar şehvetli olsa da, bu konum yedinci cennete giden bir kraliyet yoludur! Eşine karşı sıkı olan adam hem klipsini hem ileri geri hem de parmak uçlarıyla okşayarak gıdıklayabilir. Buna ek olarak, sportif olmaya gerek yok, mücevher kutusunun pozisyonu bile en tembel olarak erişilebilir.

Teknik: Yüz yüze, iki ortak tarafa uzanıyor. Adam kadının bacakları arasında kayar ve sol bacağını ortağının kalçasına katlar.

 

Oynak: asma kilit pozisyonu

Asma kilidin konumu, evlilik yatağını terk etmek için bir davettir! Oturma odasındaki, mutfak masasında ya da çamaşır makinesinde … … tasarımcı hayal gücünüze kalmış. Buna ek olarak, bacağını, eşinin böbrekleri etrafından geçerek, erojen bölgelerini uyarmak için iki bedeni arasındaki sürtünmeyi vurgular. Bu nedenle yedinci cennete tırmanmak için ideal bir pozisyon.

Teknik: Bir mobilya parçasının kenarında otururken, kadın kollarının üzerinde eğilir ve eşinin beline doğru bacaklarını keser.

Sportif: sallanan atın konumu

Spor tavsiyesi: sallanan atın pozisyonu iyi bir esneklik gerektirir … ama tüm sözlerini tutar! Ortağı üzerinde yatan adam, klitorisini bazen hızlı bir şekilde, bazen hareketleriyle ileri geri hareket ettiriyor ve coşkuya keyif veriyor. Misyonerlik pozisyonu ile farkı? Bacak çok yükseğe kaldırılarak kadın, eşinin klitorisine daha kolay erişmesini sağlar … ayrıca on kat bir zevk için mastürbasyon yapabilir!

Teknik: Sırtüstü uzanırken, kadın bileğini üzerinde duran, eşinin omzuna koyar. Adam pelvisini ileri geri hareket ettirmek için kollarına eğilir.

Feminist: Devrik atların pozisyonu

Aynı zamanda şehvetli ve (daha ziyade) rahat, devrilmiş atın pozisyonu tüm erotik oyunlara uyar. Partnerine ata binmek, dansa öncülük eden kadın! penetrasyon açıları değiştirilerek, hatta ünlü arama gidebilir G-noktası . Ve bu pozisyon bedenler arasında sürtünmeyi teşvik ettiği için, klitorisin uyandırılması da ideal …

Teknik: Adam sırt üstü uzanıyor, bacaklar bükülmüş. Kadın sırtına yaslanıp sırtına oturur ve karnını karnının bacaklarına doğru bastırarak pelvisini yukarı ve aşağı hareket ettirir.

Yavaş: pusula konumu

Yavaş seks sevenler için dikkat : pusula, durgun ritim ancak yoğun pozisyonu sizin için yapılır. Partneriyle birlikte ata binen adam, yavaş yavaş klitorisini, basılana kadar yavaşça sürerek … orgazm olana kadar zevk alıyor! Ama dikkat et, bu pozisyon seni spor yapabilir. Efendim, pozisyonunu birkaç saniyeden fazla tutmayı ummak için çikolata çubuklarını çalışmak zorunda kalacak.

Teknik: Sırtında yatarken, kadın büstünü kaldırmak için kollarına eğilir. Ortağı ona ata biner, bacakları uzanır ve pelvisini ileri geri hareket ettirir.

Fusional: lotus birliği pozisyonu

Sıcak okşamalar ve tutkulu öpücükler için uygun olan, nilüfer birliği konumu da yavaşça orgazmı keşfetmek için harika bir yoldur. Eşine karşı sıkı, kadın penetrasyon açısını idare edebilir ve neden olmasın, (efsanevi?) Noktası G’yi araştırır. Klitoris, tetik orgazmı, vücudun sürtünmesiyle uyarılır. Pasif, adam okşamaya, hatta mastürbasyon yapmaya , eşini daha da fazla hisseden …

Teknik : Adam bağdaş kurup duvara yaslanıyor. Kadın onunla alay ediyor, çapraz bacaklı ve eşinin omuzlarına yaslanarak pelvisini yukarı ve aşağı hareket ettiriyor.

Kolay: Misyonerlik pozisyonu

Orgazm var, evet. Ama yorganın altında akrobasi yapmak, hayır, teşekkürler! Misyoner, misyonerlik pozisyonu, klasik, ağrıya neden olmadan maksimum zevk sağlayabilir. Adam eşinin klitorisini hareketleri ile ileri geri harekete geçirir.

Teknik: Sırtında yatarken, kadın eşine dönük. Bacakları arasında kayar ve pelvisini ileri geri hareket ettirir. Daha da fazla duyum için, kadın da pelvisini kaldırabilir, belinin altına bir yastık koyabilir.