Kendinizi yenilemek ve eşinizi yatakta şaşırtmak mı gerekiyor? Kama Sutra 20 fikirler pozisyonları …

20 fotoğraf
Kamasutra'nın pozisyonu: astride

Kamasutra’nın pozisyonu: astride

Teknik:  Kolçaksız, sabit bir sandalye bulun. Adamın seni kucağına alması için yere ayaklarıyla oturabiliyor olmalı. Onun üzerine otur, sırtını ona çevir, sonra yukarı ve aşağı gider. Bu pozisyonda, dansa liderlik eden sizsiniz.

Artı:  Bu pozisyon basit bir kucaklaşma olarak başlayabilir. Bu pozisyonu gerçek bir kucak dansına dönüştürmek size kalmıştır … Bu çok çekici ve ne göründüğü ne de bilinirken, küçük göbeğiniz arka planda geçer.

Kamasutra, kendine güveni artıran pozisyonlar

Fotoğraf 1/20© Credits: Mouk
Kamasutra'nın konumu: tanrıça

Kamasutra’nın konumu: tanrıça

Teknik:  Adamınız oturur ve göğsünüzde (güçlü noktanız …) imkansız bir görünüme sahip olmak için sırtını yastıklar üzerinde dinlendirir. Onu önünde sürüyorsun, ama geriye yaslanmak yerine, ellerini kolunun üzerine yaslanarak adamın kucağına koy. Maksimum etki için göğsü şişiriniz.

Artı:  Feministlere dikkat, bu pozisyon çok eşitlikçi. Hareketleri değiştirebilirsiniz: sizi yukarı kaldırır veya kalçalarınızı çemberleyerek kaldırırsınız.

Kamasutra, kendine güveni artıran pozisyonlar

Fotoğraf 2/20© Credits: Mouk
Kamasutra'nın Konumu: Kız Gücü

Kamasutra’nın Konumu: Kız Gücü

Teknik:  Bağdaş kurup oturuyor ve kolları ona destek olmak için geri döndü. Onu astride otur, dizlerinin üstünde ve omuzlarında ellerini. Göğüslerinizi yükseltmek için başınızı kaldırın.

Çoğu:  Bir kez olsun, hakim pozisyonu alan sizsiniz. Savunmasız olarak, partneriniz arzularınıza dayanır. Ve anatominin en küçük detaylarını incelemeyi unutuyor.

 

Fotoğraf 3/20© Credits: Mouk
Kamasutra pozisyonu: köpek stili

Kamasutra pozisyonu: köpek stili

Teknik:  Dört ayak üstünde ya da dizlerinin üstünde, büstünde ya da yatağındaki kafa preslerinde. Adamın arkanda diz çöküyor, seni geriye doğru çekiyor. Klasik ve etkili.

Çoğu:  Adamınız eğrilerinizi doğrudan göremez, ancak diğer yandan elleriyle eğlenebilir. Ve bir kadının kamberliği, mutlaka onu çıldırtacak …

Fotoğraf 4/20© Credits: Mouk
Kamasutra'nın konumu: misyoner

Kamasutra’nın konumu: misyoner

Teknik:  Partneriniz üzerindeyken ve size girerken, sırtınıza hafifçe ayrı ayrı uzanıyorsunuz.

Çoğu:  Bir kez olsun, daha az yorucu olabilir. İşte dansı yöneten beyefendi. Duygularınızı değiştirmek için bacaklarınızı daha fazla veya daha az yayabilirsiniz, ama hiçbir şey çok kötü değil: Size büyük bir yüz boşluğu sormuyoruz …

Fotoğraf 5/20© Credits: Mouk
Kamasutra'nın pozisyonu: kaşıklar

Kamasutra’nın pozisyonu: kaşıklar

Teknik:  Siz ikiniz de yanınızda yatıyorsunuz, arkanızdaki adam, bacaklar hafifçe bükülmüş. Eşinizi görmeseniz bile, bu kucaklama sırasında boynunuzu nibble edebilir ve boynunuzu okşayabilir. Öğle ve tembel sevenler sonra yaramaz siestas için mükemmel bir pozisyon.

Çoğumuz:  Bu pozisyon, ihale melodisi aracılığıyla yakınlığı artırır ve özellikle hamile kadınlar için tavsiye edilir.

Fotoğraf 6/20© Credits: Mouk
Kamasutra'nın konumu: nilüfer

Kamasutra’nın konumu: nilüfer

Teknik:  Akrobatik dönmeden küçük bir baharat ekleyen misyoner bir çeşidi. Sırt üstü uzanıyorsunuz, bacaklarınızda ve pelvis hafifçe yükseliyor, topuğunuzun üzerinde oturan eşinizin kalçalarına yaslanıyor. Dik dururken, tüm anatominize hayran olabilir. Gözlerin bir rehin olarak görülmesi.

Artı:  Yine, onun hızını ayarlayan ama üstünüze dönmek için eşinizin belinin etrafındaki bacaklarınızı silmekten alıkoyamayan adam.

Fotoğraf 7/20© Credits: Mouk
Kamasutra'nın konumu: fil

Kamasutra’nın konumu: fil

Teknik:  Karnınız üzerinde yatarsınız, bacaklarınız sıkılır ve göğüsler yukarıya doğru çekilir (onun absini çalıştırmaya gerek yoktur, sadece bir yastık takın), eşiniz sırt üstü uzanırken, önü açık kollar.

Çoğunlukla:  Geri almak her zaman fanteziye elverişlidir … Çünkü hayal gücümüzün konuşmasına izin vermememiz gereken küçük bir kese var. Bunun hakkında yorucu bir şey yok.

 

Fotoğraf 8/20© Credits: Mouk
Kamasutra'nın Konumu: sihirli salıncak

Kamasutra’nın Konumu: sihirli salıncak

Teknik:  Adamınız, ayağınıza yaslanırken ayağınızın üst kısmına ayağınızı koyarken (çıplak olduğu dışında) evlenmenizi isteyerek sanki dizlerinin üzerine diziyor. Sonra uylukta oturursun, eşin seni dengede tutmak için beline tuttuğunda uzan.

Artı:  abs abs yapmak için bir pozisyon. Sizi belden tutan partnerinize saymak yerine, abdominalleri sıkın ve gelip gidenlerin ritmine nefes verin.

Fotoğraf 9/20© Credits: Mouk
Kamasutra pozisyonu: sallanan at

Kamasutra pozisyonu: sallanan at

Teknik:  Esnekliklerini test etmek isteyen tüm çiftlere uygun bir pozisyon. Yüz yüze yalan söylüyorsun. Ayak bileğini tut ve eşinin omzuna koy. Birbirini bilekler tarafından tutun ve kalçalarınızı biraz daha fazla zevk için hafifçe kaldırarak ileri geri sallayın.

Çoğumuz:  Bu, 7 yıllık klasik dansınızın kalıntılarının olup olmadığını görmek için iyi bir yoldur. Açıkçası, erkeğiniz ne kadar büyükse, bacağını kaldırması gerekecek.

Kamasutra pozisyonu: çılgınlık

Kamasutra pozisyonu: çılgınlık

Teknik:  Sıkıca tutun, çünkü bu pozisyon bir yoga sınıfına uygun esneklik ve konsantrasyon gerektirir! Adamın onu ata binerken, onun önünde uzanmış bacaklarıyla oturuyor. Eşinizin bacaklarının her iki yanında kollarınıza dayanarak göğsünüzü indirirsiniz. Size belden tutarak ve hafifçe kaldırmanıza yardımcı olur.

Artı:  Bu pozisyon sadece esneklik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda uzunluğunu tutmak için güçlü olması gereken kollar için çok iyi bir egzersizdir.

Kamasutra'nın konumu: armut ağacı

Kamasutra’nın konumu: armut ağacı

Teknik:  Uzmanlar için ayrılan bir pozisyon … ısınmayı unutma, böylece bir kas kırmazsın! Köprü ile başlayın (ve en kolay adım …). Ortağınız sizi kalçalar tarafından destekleyerek size yardımcı olur. Ardından, kalçaların ardında bacaklarınızdan geçerken, kollarınızun gücü ile sizi (o zamandan vazgeçtiniz mi? Bitti değil) kalçasında tutuyor. Sonunda, belinin arkasında bacakları geçti, o seni tutar ve ileri geri hareketler yapar.

Artı:  Bu gerçekten sadece esneklik değil, güçlü kollar ve eğitimli abs gerektiren akrobatik bir pozisyon. En uzmana kitap.

Kamasutra'nın Konumu: Bambu'nun duruşu

Kamasutra’nın Konumu: Bambu’nun duruşu

Teknik:
Sırt üstü uzan ve bir bacağını eşinizin omzuna getirin, bu da dizinizi aynı anda ileriye taşır.

Artı:
Yerçekimi için daha iyisini yapamayız!

Kamasutra'nın Konumu: 69

Kamasutra’nın Konumu: 69

Teknik:
Adam sırt üstü uzanıyor. Kadın dörtlünün üstünde, başının eşinin pençesinde başının üstünde. Fikir: kendi ağızları eşzamanlı olarak diğerinin cinsiyetinde.

Artı:
Penetrasyon olmaksızın eşzamanlı zevk veren bir patlama.

Kamasutra'nın Konumu: Amazon

Kamasutra’nın Konumu: Amazon

Teknik:
Bir bisiklet ya da at sırtında olduğu gibi, kadın aynı taraftaki bacaklar ile otururken, erkek üzerinde çapraz olarak konumlandırılır. Dengeyi gerektiren bir pozisyon.

Artı:
Memenin önünü açar.

Kamasutra'nın Konumu: andromaque

Kamasutra’nın Konumu: andromaque

Teknik:
Adam sırtında yatıyor, bir bacağı eşinin kalçalarını kama geçirmek ve dengeyi desteklemek için eğildi. Onu sürmek onun üzerine yerleşir. Daha sonra ileri geri hareket eder.

Artı:
Kadın raporun ritmini kontrol altında tutar.

 

Kamasutra'nın konumu: sarhoş bot

Kamasutra’nın konumu: sarhoş bot

Teknik:
Kadın sırtında yatıyor ve bacaklarını dikey olarak kaldırıyor. O, dizinde, ayak bileklerinde tutabilir. Kadına minimum esneklik gerektiren bir pozisyon.

Artı:
Kadının ellerini dolaşmasına izin veren bir pozisyon …

Kamasutra pozisyonu: sandalye

Kamasutra pozisyonu: sandalye

Teknik:
Adam bir sandalyede oturuyor. Ortağı kucağında, ona geri geliyor.

Artı:

Adam ortağının göğsünden zevk alabilir.

Kamasutra'nın konumu: örs

Kamasutra’nın konumu: örs

Teknik:
Herkesin çabalarını gerektiren iddialı bir pozisyon. Kadın sırtında, bacakları eşi üzerinde yükseldi, omuzlarına yaslanmış ayak bilekleri. Adam yarı pozisyonda, abs işe koyuldu!

Artı:
Derin nüfuz. Aynı zamanda erkeğinin fiziksel yeteneklerini test etmeyi sağlar!

Kamasutra'nın pozisyonu: kurt birliği

Kamasutra’nın pozisyonu: kurt birliği

Teknik:
Her iki ortak için ayakta durma pozisyonu. Kadın erkeğin önünde duruyor, ona geri dönüyor. Tam nüfuz için vücuduyla yaklaşık 90 derecelik bir açı oluşturmaya eğilimlidir. İdeal, bir kadının önünde durması ve böylece kadının duruşunu koruyabilmesidir.

Çoğu:
Adam ellerini kız arkadaşının kalçalarına koyar ve ileri geri ritmini sağlar

Fotoğraf 20/20