Tam kucağında sırtını kırma sorunu yok. Bel ağrısı için özel olarak tasarlanmış 10 rahat (ama süper heyecan verici) pozisyonu keşfedin.

Misyoner

Kuşkusuz, bu bir klasik. Şüphesiz ki, Cheri’yi şaşırtacağız. Bununla birlikte, bu bilinen archi pozisyonu, omurga üzerinde “çekilmeme” avantajına sahiptir. Buna ek olarak, rahat: hassaslık yaparken bir kucaklama için ideal …

Teknik: Sırt üstü uzanıyor, bacaklar ayrı, dizlerini büküyorsun. Sevgilim, uyluklarımız arasında gelir ve omuzlarımızın her iki tarafına yerleştirilmiş ellerini eğer.

Osteo’nun tavsiyesi : Dizlerimizi uzatmada bir sırt ağğımız olduğunda (kollarımızı başın üstünden yüksekte kaldırmaya çalıştığımızda) büküyoruz. Eksileriyle, fleksiyonda ağrıyan kadınlar (ayak parmaklarına dokunmak) bacaklarını uzatmayı düşüneceklerdir.

Köpek tarzı

biz bir denizyıldızı pozisyonuna kısıtlı olduğunu belirten bir kötü geri alabilir, çünkü bu değil. Bizim hayvan tarafını dışarı, gidin ve bir gitmek köpek ihtiraslı sürümü … konfor!

Teknik: Dört ayakları, bacakları biraz ayrı, eller yatağa (ya da halıya ya da çimenliğe ya da …) düz bir şekilde gireriz. Sevgilim arkamızda kayıyor ve bizi kalçalarına tutuyor.

Osteo’nun tavsiyesi : Eğer acı çekiyorsanız (kollarınızı başınızın üstünde yükseltmeye çalışıyorsanız), karnınızın altına büyük bir yastık koyun. Öte yandan, fleksiyonda ağrınız varsa (ayak parmaklarına dokunmaya çalıştığınızda), dirseklerinizi ellerinizden ziyade bükün. Ve Cheri’den yavaşça gitmesini isteyin …

 

Kaşıklar

Kaşıklar, sevgililerin … ve tembel insanların “pozisyonudur”. Kendimize izin verdik ve Dari’nin göğsümüzü ve / veya klitoritimizi okşamak için özgür elleri var. Hassasiyet ve tatlılık …

Teknik: Yan tarafa uzanırız ve çeneye dizler gideriz. Sevgilim sırtımıza dizilir, dizler yukarı ve dirseğini ve önkolunu dengede tutmak için eğilir.

Osteo’nun tavsiyesi : Bel ağrısı durumunda ideal bir pozisyondur, çünkü kadın bacaklarının pozisyonu ile oynayabilir (kendisinden veya onlardan uzaklaştırarak), fakat aynı zamanda öne doğru eğilebilir.

Dik açı

Oturma odasındaki masa, çamaşır makinesi, ofis … Git, karar verdik, yataktan çıkalım! Rahat kalırken küçük kusurlarımızı (yumuşak karın, kol raplapları, selülit …) gizleme avantajına sahip bir pozisyon.

Teknik: Düz bir yüzeye sırt üstü uzanarak, boynumuzun altına küçük bir yastık koyduk ve kenarlarından (veya Cheri’den) kaymamak için duruyoruz. Bacaklarımız arasına koymaya geliyor ve bileklerimizi omuzlarına koyuyoruz.

Osteo’nun tavsiyesi : Dikkat: Bu pozisyon sadece sizi yukarı kaldırabileceğinden eminseniz test edilmelidir! Ayak bileklerinizi eşinizin omuzlarına yerleştirerek, uyluk ve bel arasındaki bağlantıyı kasıp kavuran ağrılı “gaillage” den kaçınmalısınız.

Kartal birliği

Bir kucaklama olarak başlar … ve (kaçınılmaz olarak) kayıyor! Öpücükler ve okşamalar için uygun olan kartalın birleşimi klitoris ve G-noktasını uyarır . Kısacası, biz onu seviyoruz.

Teknik: Bizim tarafımızda yatarız, dizler. Darling bacaklarımız arasında kayar ve dizlerimizi yukarı kaldırır, bizi kalçayla tutar. İleri ve geri yavaş ama derin.

Osteo’nun tavsiyesi : Bu pozisyon fleksiyondan kurtulan kadınlar için (ayak parmaklarına dokunmaya çalıştığınızda) ilginçtir. Bununla birlikte, kendinizi rahat hissetmiyorsanız, ısrar etmeyin ve bunun yerine kaşıkların pozisyonunu tercih edin.

Asma kilit

Bir kez daha, mobilyayı çalışmaya koyacağız. Masa, çekmeceli sandık, masa … En önemli şey göletinizin buna bağlı olmasıdır. Göğsümüzün değerini ve kas kolunu

… … rahatlatıyor . Her şey yolunda!

Teknik: Mobilyaların kenarında otururken, hafifçe bükülmüş, ellerimizi düz arkamızda bırakıp dengeyi korumak için kollarımıza bastırıyoruz. Bacaklarımızı Darling havzasının etrafından geçiyoruz ve bizi kalçalardan tutuyor.

Osteo’nun tavsiyesi : Hafif lumbagoya yönelik, sağ açılı pozisyonun bir varyantıdır, çünkü bacaklarda kas gerginliğine neden olur.

tanrıça

Derinlik, hız, penetrasyon açısı … Bu pozisyonda, dansa öncülük eden bizleriz. Ve biz, biz seviyoruz! Sevgilim, manzaranın tadını çıkarırken kendini halledebilir. Göğsümüzü ve kalçalarımızı da okşayabilir.

Teknik: Darling, bir duvara (veya dengede olmamakla ilgili her şeye rağmen), bacakların arasına oturur. Biz sadece, onun leğen kemiğinin her iki tarafındaki bacaklarına bineriz ve omuzlarında ya da kollarında dururuz. Havzayı yavaşça ve yukarıdan aşağıya doğru hareket ettiriyoruz.

Osteo’nun tavsiyesi : Her şeyden önce, omurganın gerilmemesi için yukarıdan aşağıya hareketler yapın. Bunlar çalışmak zorunda olan uyluklar.

fil

Doggie’nin bir varyantı, partneriyle büyük bir fark yaratan herkes için ideal … ya da sadece büyük bir yorgunluk hissi.

Teknik: Midenizde, bacaklarınızda uzanırken, dirseklerimizde ve önkollarımızda duruyoruz. Sevgilim üzerimize sarıldı ve omuzlarımızın her iki tarafına yerleştirilmiş ellerini eğdi. Penetrasyon yavaş ama derin.

Kurulu osteo: (Eğer ayak parmaklarına dokun çalıştığınızda) fleksiyon geri ağrısı olan kadınları rahatlatacak bir pozisyon. Başlamadan önce kendinizi rahat hissettiğinizden emin olun.

kaptan

İzin verilir, bu pozisyon spor için ayrılmıştır (biraz) esneklik gerektirir. Ama oyun mumya değer: derin penetrasyon, klitoris ve G-spot stimülasyonu … Orgazm % 100 garantili!

Teknik: Sırt üstü uzanmak, elleriniz yatağın üzerinde düz dururken, bacaklarınızı vücudun geri kalanına dik olarak yükseltir ve ayak bileklerimizi Chéri’nin omuzlarına koyarız. Bizi kalçadan tutuyor … ve manzaradan hoşlanıyor.

Osteo’nun tavsiyesi : Daha da fazla rahatlık için eşinizden pelvisinize daha yakın olmalarını isteyerek hile yapabilirsiniz. Bu, kalçalarınızın fleksiyonunu artıracak ve bel omurganızı rahatlatacaktır.

Ateşkes

Bu gece çaba göstermek istemiyor musun? Ne onun için ne de bizim için yorucu olma avantajına sahip olan ateşkesin konumunu tercih edin. Yavaş, penetrasyon daha az derin değildir. Ve birbirimizi okşamak için elimizde özgür var. Programda karmaşıklık ve rahatlama …

Teknik: Sırt üstü uzanırken dizlerini yukarı kaldırıyorsun. Sevgilim, bize dik, bacaklarımız gergin ve kalçalarımızın altından geçiyor.

Osteo’nun tavsiyesi : Bu pozisyon uygun bir şekilde adlandırılmıştır: postürünüz eşinizin duruşuna bağlı olmadığı için daha rahat bir şekilde rahatlayabilirsiniz. Fleksiyonda sırt ağrısına sahip olanlar için (ayak parmaklarına dokunmaya çalışarak), uzantıyı vurgulamak için lombarınızın altına küçük bir yastık yerleştirmeyi düşünün.