69’un pozisyonu

Teknik. Madam 9’u, Madame 9’un yerini alırken, en şişman kişi (genellikle erkek) sırtında uzanır, dizlerini biraz yükseltir ve kafasının altında küçük bir minder barındırır. Kadın onun üzerine uzanır, böylece ağzını samimiyet düzeyindedir. Diller yalamak, dudak öpmek, eller okşamak, deriler dokunmak …

Uyuyan güzelliğin konumu

Teknik. Madam, başının altına bir yastıkla, uykuya dalmış gibi uzanmış. Dizlerinin üstünde, Mösyö uyluğunun bacaklarını daha rahat olması için bacaklarının arasına girer. Bu penetrasyon sığdır, ancak duyumlar yoğundur.

Mücevher kutusunun konumu

Teknik. Yüz yüze, sevgili yan tarafta yatıyor. Efendim sol bacağını ve Madam’ı, sağ bacağını uzatır – sonra sol bacağını eşinin beline doğru katlar. Penetrasyon sığ ise, vücudun sürtünme (ve klitorisin uyarılması!) Çabuk orgazma yol açar.

Kaşık pozisyonu

Teknik. Kendi taraflarında yatarken, iki ortak birbirine sıkı sıkıya bağlıdır. Kadın partnerinin karnına karşı sırtına basar. Adamın pelvisinin hareketleri yavaş, ama derin.

Bana herşeyi söyle

Teknik. Kadın onun tarafında uzanıyor, iyi bir şekilde diz çöküyor, eşine bakıyor. Aynı zamanda onun yanında yatan adam bacaklarının arasına kayar: Göğsünün etrafını kapatır

Filin konumu

Teknik. Midesini, bacaklarını ayrı tutan kadın, dirseklerinde ve ön kollarında duruyor. Adam onun üzerine oturur ve eşinin omuzlarının her iki tarafına yerleştirilmiş ellerini eğer. Penetrasyon yavaş ama derin.

 

Ateşkesin konumu

Teknik. Sırtüstü yatarken kadın dizlerini yükseltir. Adam onun tarafında, ona dik, bacakları uzanmış ve eşinin kalçalarının altından geçmiştir. Güzel bir dik açı.

Misyonerlerin konumu

Teknik. Sırtüstü yatarken, kadın eşine bakıyor. Bacakları arasında kayar ve pelvisini ileri geri hareket ettirir. Daha da fazla duyum için, kadın da pelvisini kaldırabilir, belinin altına bir yastık koyabilir.

Kartal birliği pozisyonu

Teknik. Madam onun yanında yattı, dizleri yükseldi. Mösyö bacakları arasında kayar ve onu kalçalarına tuttururken dizlerini yükseltir. İleri ve geri yavaş ama derin.

Sarmaşıklar pozisyonu dolaşık

Teknik. Kadın yatağın üzerine uzanıyor ve sol bacağını hafifçe kaldırıyor (eğer sağ tarafta yatıyorsa), böylece adam önünden uylukları arasında kayıyor. Çok sevimli ve şehvetli bir pozisyon.