Koç, Oğlak, Balık, Akrep … yedinci cennete götürecek Kamasutra bir pozisyon mutlaka vardır ne olursa olsun Burcunuz.

Ben Koç’um (21 Mart – 20 Nisan)

Frank ve engelsiz, Koç kadını hisleri rahatsız etmiyor. O, arzularını dinler ve bekarsa, aşka dikkatlice düşmekten kaçınır … Hayatta olduğu gibi, kontrol sahibi olmayı sever.

Sallanan sandalyenin konumu. Mösyö sırtında uzanıyor, bacakları uzanıyor ve yayılıyor. Madam Koç ona, geri ve çömelme üzerine yerleşir. Onun dengesini korumak için, ellerini eşinin karnına ya da kucağına (daha rahat) koyar. Sallanan sandalyede olduğu gibi, havuzdan dalga ve zevk gelsin …

 

 

Ben Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu epicurean, partnerini memnun etmeyi sevmez ama aynı zamanda şımarık olur. Çok talepkar, kabalık ve tahammül edilmesi gereken şeyleri taşıyamaz: yatakta, tüm yeteneklerini dağıtır ve binlerce ışık parlar.

Amazon’un konumu. Efendim kalçalarını biraz kalça yayarak kanepenin kenarına koyar. Madam Taureau, sessiz bir şekilde, her iki bacağı da bir binici gibi aynı tarafa yerleşir. Onun dengesini korumak için, kollarını boynunun etrafına koyar.

Ben İkizlerim (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bir erotik oyun hayranı, İkizler kadın bir kadın-çocuk olarak rolünü seviyor: o kendini zevkle domine edilmesine izin veriyor ve eşi için en güzel iç çamaşırını serbest bırakmaktan çekinmiyor. Onu hayal kırıklığına uğratmamak için dikkatli olun, gereksinimleri yüksek.

Sfenksin konumu. Madame Gemini diz çöker ve ön kollarına dayanmak için öne doğru eğilir. Daha sonra yayılırken bir bacağını uzatır. Mösyö, uylukları arasında, vücudu düz bir şekilde ve ellerine yaslanarak – itmek istiyormuş gibi kayıyor.

Ben yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Duygusal, Kanser kadının sevgiye ve hassasiyete ihtiyacı vardır: yatakta, kalbini açar. Şimdiye kadar pasif değil, partnerine kısıtlama getirmeden kendini veriyor: yorganın altında, sınırsız ve tutkulu.

Waffle demirinin pozisyonu. Mösyö, halı üzerinde uzanır (ya da yatağın üzerinde, daha rahattır), bacaklar gerilmiş ve biraz ayrıdır. Boyun ağrısını önlemek için boynun altına küçük bir yastık yerleştirir. Madam Kanseri onun üzerinde yatıyor ve dalgalanmaya başlıyoruz. Penetrasyon derin, bedenler ovuşturdu … Zevk orgazm olana kadar kreşendo yükselir.

Ben Aslan’ım (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Belirlenen ve tutkulu olan Aslan kadını, arzularının% 100’ünü üstlenir. Baştan çıkarıcı parlak ve gururlu mutlu, o bakılmasını sever ve parmaklarınızın üzerinde Kamasutra bilir. Üst ellere sahip bir uzman sevgili!

Andromache’nin konumu. Mösyö sırtında (ya da duvara yaslanmış), ayaklarının üzerinde yatıyor. Dikkat, pozisyon rahat olmalı: başın altında, sırtın altında ve / veya bel altında küçük bir yastık takdir edilebilir. Madam Aslanı onu (ön), omuzlarına ya da göğsüne yaslayıp onu gezdiriyor!

Ben Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Kırılgan ve narin, anne ve kibar, Bakire kadın eşini bir kaide üzerine yerleştirir. Bir saint-nitouche olmaktan uzak, yatakta tutkulu ve sevgilisine olan ilgisini çoğaltır … … ve o da beklediği gibi.

Pozisyon 69. Bayan Başak (genellikle, insan) 9. en şişman kişinin gerçekleşir arkasında yatan, biraz geri dizlerini ve başının altına küçük bir yastık tutarken Bay 6 barındırıyor . Onun oyun arkadaşı (kadın, en sık olarak) onun üzerine uzanır, böylece ağzını samimiyet düzeyindedir. 

Ben Terazi (23 Eylül – 23 Ekim)

Ayrık ve zarif, Terazi kadınlar yine de yaramaz zorluklar ve erotik oyunlar tarafından çekilmektedir. Merakla meraklı (partnerlerine tam güven duydukları sürece), tüm zorlukları karşılıyorlar.

Gökkuşağının konumu. Madame Terazi onun tarafında yatıyor, bacakları uzanıyor, beden düz bir ok gibi. Mösyö – yan tarafında da uzanıyor – sıkı uylukları arasında bacaklarını sıkıyor: partnerinin arkasını düşünüyor. Madam, Monsieur’un ayak bileklerini tutuyor, omuzlarını tutuyor.

Ben Akrep (24 Ekim – 21 Kasım)

 Scorpion kadını, seks hayatına çok ciddiye aldığı mistik bir boyut verir. Duygusal ve tutkulu, arzularına göre nasıl ihale veya vahşi olmayı bilir.

Venüs’ün kolyesinin yeri. Bir tablo setinde yatarken (başının altına ve altında küçük bir yastıkla bel konfor için), Lady Akrep dikey bacakları yükselir ve onun arasındaki slaytları ortağı, omuzları üzerinde dizlerini koyar baldırlar. İlk tembellikte, gelen ve giden ilerici olarak vahşidir. Dengeyi korumak için masanın kenarlarında ve onun buzağılarında durabilir.

Ben Yayilim (22 Kasım – 21 Aralik)

Kraliyet ve ışıldayan, Yay burcu kadın bir dominatriktir. O, sahnenin ön tarafını işgal eder ve bir kraliçe gibi şımarmak gerekir: yatakta, kendini ifade etmekte tereddüt etmez ve şipşak bir takipçidir.

Şezlongun pozisyonu. Madam Sagittaire sırtında, bacakları açıkken uzanıyor ve kalçalarının altına küçük minderler yerleştiriyor. Bacağını kaldırıyor ve uyluğunu korumak için uylukları arasında diz çöküp bacaklarını arasına geçiriyor. Hanımefendi kalçalarını eşinin kalçalarının üstüne koyar ve dizlerini omuzlarının üzerine koyar. İşte bu, şezlongun kurulu olduğu, daha çok zevk alınması gereken!

Ben Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak)

Sofistike ve zarif, Oğlak kadın tutkunun sirenlerine vermez: romantik ilişkisi taştan taşla inşa edilir. Yatakta, o hiç yorulmadan yeniden yorumladığı emin değerleri koyar.

Kaşığın pozisyonu. Madam Oğlak onun tarafında oturur, üst dizine kadar kararlı olur. Bay aleyhine, göğsüne karşı yapışıyor ve daha derin bir nüfuz için üst bacağını belinin üzerinden geçiriyor. Hareket yavaş.

Ben Kova’yım (21 Ocak – 19 Şubat)

Aquarian kadını yaşamanın sevinci! Eksantrik, o libido baharat ve rutin tutar bu “küçük delilik tahıl” var. Her şeyden önce, evlilik odasından ayrılmayı sever ve (biraz) otoriter ortağa karşı değildir.

Asma kilidin konumu. Esnek ve çevik, Madam Aquarius oturacak. Bacaklarını yayıyor ve bacaklarının arasına sıkışıyor – böylece bu pozisyonun ismini haklı çıkarıyor. Sırtını ileriye ve derinden başlatmak için partnerinin kalçalarına (ya da kalçasının ya da mobilya kenarlarının) tutunur.

Ben Balık’ım (20 Şubat – 20 Mart)

Seks, kadını korkuttuğunda Balık burcunu çeker: çok “gerektiği gibi”, yumuşak sarılmayı çok ama akrobatik değil.

Uyuyan güzelliğin konumu. Madam Pisces, kafasının altında bir yastıkla, uykuya dalmış gibi uzanıyor. Dizlerinin üstünde, Mösyö uyluğunun bacaklarını daha rahat olması için bacaklarının arasına girer. Penetrasyon sığdır, ancak duygular yoğundur; ve Monsieur’un iki eli özgür olduğu için, uyuyan güzelliğinin bedenini keşfetme fırsatını yakalayabilir!