Home / Kamasutra / Kamasutra’nın (seks) seni vurgulayan pozisyonları

Kamasutra’nın (seks) seni vurgulayan pozisyonları

Seks bombası mükemmel ölçümler gibi görünmesini sağlayacak Kamasutra pozisyonları keşfedin. 

ata biner gibi

ata biner gibi

Bir göbeği biraz saklamak isteyenler için ideal pozisyon çok sektirdi. Fikir: Sırtını gösterip, adamın geri kalanını hayal etmesine izin veriyoruz.

Teknik:  Kolçaksız, sabit bir sandalye bulun. Adamın seni kucağına alması için yere ayaklarıyla oturabiliyor olmalı. Onun üzerine otur, sırtını ona çevir, sonra yukarı ve aşağı gider. Bu pozisyonda, dansa liderlik eden sizsiniz.

Artı:  Bu pozisyon basit bir kucaklaşma olarak başlayabilir. Bu pozisyonu gerçek bir kucak dansına dönüştürmek size kalmıştır … Bu çok çekici ve ne göründüğü ne de bilinirken, küçük göbeğiniz arka planda geçer.

Ayrıca resimlerdeki tüm Kamasutra pozisyonlarına bakın

Tanrıça

Tanrıça

Kollarınızı beğeninize göre biraz yumuşak buluyor musunuz? Bu sorun değil, sadece iyi kaslı silahların yanılsamasını vermek için destek al. Bütün vücudun bir yay gibi gerginlik içinde …

Teknik:  Adamınız oturur ve göğsünüzde (güçlü noktanız …) imkansız bir görünüme sahip olmak için sırtını yastıklar üzerinde dinlendirir. Onu önünde sürüyorsun, ama geriye yaslanmak yerine, ellerini kolunun üzerine yaslanarak adamın kucağına koy. Maksimum etki için göğsü şişiriniz.

Artı:  Feministlere dikkat, bu pozisyon çok eşitlikçi. Hareketleri değiştirebilirsiniz: sizi yukarı kaldırır veya kalçalarınızı çemberleyerek kaldırırsınız.

Kız Gücü

Kız Gücü

Göğüslerinin güzelliğinin bir kısmını kaybettiklerini ve ağırlıksızlık yasalarının daha çok kurbanı olduğunu bulanlar için bir pozisyon … Ve presto! Bütün bunlara göğüs cerrahı bulmak için … … bir meme kızı bulmak için gidiyoruz.

Teknik:  Bağdaş kurup oturuyor ve kolları ona destek olmak için geri döndü. Sen onun omuzlarında, dizlerinin üzerine oturan, onu ata biner ellerini otururlar. Göğüslerinizi yükseltmek için başınızı kaldırın.

Çoğu:  Bir kez olsun, hakim pozisyonu alan sizsiniz. Savunmasız olarak, partneriniz arzularınıza dayanır. Ve anatominin en küçük detaylarını incelemeyi unutuyor.

Köpek tarzı

Köpek tarzı

Klasik ve etkili, doggie bir odayı zevkinize göre biraz fazla gizleyerek … erotik potansiyelini optimize eder.

Teknik:  Dört ayak üstünde ya da dizlerinin üstünde, büstünde ya da yatağındaki kafa preslerinde. Adamın arkanda diz çöküyor, seni geriye doğru çekiyor.

Çoğu:  Adamınız eğrilerinizi doğrudan göremez, ancak diğer yandan elleriyle eğlenebilir. Ve bir kadının kamberliği, mutlaka onu çıldırtacak …

Ayrıca resimlerdeki tüm Kamasutra pozisyonlarına bakın


Check Also

Erkek: Ortalama penis büyüklüğünü ne olmalıdır?

Fransa’da yapılan araştırmada, ereksiyon halindeki penisin ortalama uzunluğu bir çalışmada (çok ciddi) 2015 yılında 15,500 …

Kamasutra: partnerinizle eğlenmek için resimlerde 20 pozisyon

Kendinizi yenilemek ve eşinizi yatakta şaşırtmak mı gerekiyor? Kama Sutra 20 fikirler pozisyonları … 20 fotoğraf …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir