Kalori yakan Kamasutra pozisyonlarını keşfedin.Sevgili severler, kardiyoyu güçlendirir ve kasları çalıştırır. Hala ikna olmadı mı? Çabaların da mutluluk hormonlarını geliştirdiğini unutmayın.

Sihirli salıncak

Sihirli salıncak

Bir salıncağa doğru dönüyorsun, rüzgâr saçınızda oynar … Bu pozisyonda olması gereken etki hakkında.

Teknik:  Adamınız, ayağınıza yaslanırken ayağınızın üst kısmına ayağınızı koyarken (çıplak olduğu dışında) evlenmenizi isteyerek sanki dizlerinin üzerine diziyor. Sonra uylukta oturursun, eşin seni dengede tutmak için beline tuttuğunda uzan.

Artı:  abs abs yapmak için bir pozisyon. Sizi belden tutan partnerinize saymak yerine, abdominalleri sıkın ve gelip gidenlerin ritmine nefes verin.

Ayrıca resimlerdeki tüm Kamasutra pozisyonlarına bakın

Sallanan at
Krediler: Mouk

Sallanan at

Esnekliklerini test etmek isteyen tüm çiftlere uygun bu fantastik yolculuğa çıkmak için bir aygır olmaya gerek yok.

Teknik:  Yüz yüze yalan söylüyorsun. Ayak bileğini tut ve eşinin omzuna koy. Birbirini bilekler tarafından tutun ve kalçalarınızı biraz daha fazla zevk için hafifçe kaldırarak ileri geri sallayın.

Çoğumuz:  Bu, 7 yıllık klasik dansınızın kalıntılarının olup olmadığını görmek için iyi bir yoldur. Açıkçası, erkeğiniz ne kadar büyükse, bacağını kaldırması gerekecek.

Çılgınlık
Krediler: Mouk

Çılgınlık

Tutun çünkü bu pozisyon bir yoga sınıfına uygun esneklik ve konsantrasyon gerektirir.

Teknik:  Adamı, onu ata binerken, onun önünde duran bacaklarıyla oturur. Eşinizin bacaklarının her iki yanında kollarınıza dayanarak göğsünüzü indirirsiniz. Size belden tutarak ve hafifçe kaldırmanıza yardımcı olur.

Artı:  Bu pozisyon sadece esneklik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda uzunluğunu tutmak için güçlü olması gereken kollar için çok iyi bir egzersizdir.

Armut ağacı
Krediler: Mouk

Armut ağacı

Bu pozisyon uzmanlar veya Circus School’da ders almış olanlar için ayrılmıştır. Bu yüzden ısınmayı unutma, böylece bir kas kırmazsın.

Teknik:  Köprü ile başlayın (ve en kolay adım …). Ortağınız sizi kalçalar tarafından destekleyerek size yardımcı olur. Ardından, kalçaların ardında bacaklarınızdan geçerken, kollarınızun gücü ile sizi (o zamandan vazgeçtiniz mi? Bitti değil) kalçasında tutuyor. Sonunda, belinin arkasında bacakları geçti, o seni tutar ve ileri geri hareketler yapar.

Artı:  Bu gerçekten sadece esneklik değil, güçlü kollar ve eğitimli abs gerektiren akrobatik bir pozisyon. En uzmana kitap.