Home / Kamasutra / Kolay Kamasutra (Seks) pozisyonları

Kolay Kamasutra (Seks) pozisyonları

Cinsel pozisyonlar çok yorulmadan orgazma ulaşır. Uykusuz bir geceden ya da uzun bir iş gününden sonra bile yedinci cennete gidebilirsin. 

Misyonerlerin konumu
Krediler: Mouk

Misyonerlerin konumu

Burada herhangi bir küfür yoktur, burada misyoner çok Katolik değildir, İtalya’da bu pozisyona “meleksel konum” denir.

Teknik:  Partneriniz üzerindeyken ve size girerken, sırtınıza hafifçe ayrı ayrı uzanıyorsunuz.

Çoğu:  Bir kez olsun, daha az yorucu olabilir. İşte dansı yöneten beyefendi. Duygularınızı değiştirmek için bacaklarınızı daha fazla veya daha az yayabilirsiniz, ama hiçbir şey çok kötü değil: Size büyük bir yüz boşluğu sormuyoruz ..

Kaşık pozisyonu

Kaşık pozisyonu

Ve eğer uyuduğunuz yerle aynı pozisyonda seviştiyseniz … Bu pozisyon öğle ve tembel sevgililerden sonra berbat uykular için mükemmeldir.

Teknik:  Siz ikiniz de yanınızda yatıyorsunuz, arkanızdaki adam, bacaklar hafifçe bükülmüş. Eşinizi görmeseniz bile, bu kucaklama sırasında boynunuzu nibble edebilir ve boynunuzu okşayabilir.

Çoğumuz:  Bu pozisyon, ihale melodisi aracılığıyla yakınlığı artırır ve özellikle hamile kadınlar için tavsiye edilir.

Nilüfer

Nilüfer

Misyoner bir süredir devam ediyor, ancak bu pozisyon akrobatik dönüşü olmayan küçük bir baharat ekleyen bir varyantı biliyor.

Teknik:  Sırtında, bacaklarınızda ve leğen kemiğinde, topuğunuzun üzerinde oturan eşinizin kalçalarına yaslanarak hafifçe yükseliyorsunuz. Dik dururken, tüm anatominize hayran olabilir. Gözlerin bir rehin olarak görülmesi.

Artı:  Yine, onun hızını ayarlayan ama üstünüze dönmek için eşinizin belinin etrafındaki bacaklarınızı silmekten alıkoyamayan adam.

fil
Krediler: Mouk

fil

Bu pozisyon fillerin çiftleşmesinden esinlenilmiştir, fakat bu, onu diğerinden daha az zarif bir konuma getirmez! Sadece Fantasia’yı tekrar görmelisiniz ve bir pachyderm’in çok fazla sınıfa sahip olabileceğini göreceksiniz.

Teknik:  Karnınız üzerinde yatarsınız, bacaklarınız sıkılır ve göğüsler yukarıya doğru çekilir (onun absini çalıştırmaya gerek yoktur, sadece bir yastık takın), eşiniz sırt üstü uzanırken, önü açık kollar.

Çoğunlukla:  Geri almak her zaman fanteziye elverişlidir … Çünkü hayal gücümüzün konuşmasına izin vermememiz gereken küçük bir kese var. Bunun hakkında yorucu bir şey yok.


Check Also

Erkek: Ortalama penis büyüklüğünü ne olmalıdır?

Fransa’da yapılan araştırmada, ereksiyon halindeki penisin ortalama uzunluğu bir çalışmada (çok ciddi) 2015 yılında 15,500 …

Kamasutra: partnerinizle eğlenmek için resimlerde 20 pozisyon

Kendinizi yenilemek ve eşinizi yatakta şaşırtmak mı gerekiyor? Kama Sutra 20 fikirler pozisyonları … 20 fotoğraf …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir