1
Limon, vücuttaki asiditeyi düzenlemeye yardımcı olan, doğal alkalileştirici olarak davranan sitrik asit yüzünden, tüm bunlar için harika bir besindir.

Temel olarak, limon sindirim sistemimizin organlarında meydana gelen rahatsızlıklardan sorumlu olan kirleri ve toksinlerden kurtulmak için vücudu temizlemek için uygun bir deterjandır.

2

Aynı zamanda yağları yok etmeye ve metabolizmaya destek vermeye de yardımcı olur. Bütün bunlar sindirimi ve figürümüzü geliştirmeye katkıda bulunur.

Vücudunuzun temizlenmesine ihtiyacı var mı? Bu doğru yöntem.

Limon lezzetiyle rejim

Bu beslenmeyi benimseyin ve vücuda limonun sunabileceği tüm bu güzel şeyleri denemek için bir şans verin. En iyi sonuç için, tabağa koyduğunuz yiyecek miktarını kötüye kullanmamanız için doğru bir şekilde beslemeniz gerekecektir.

Miktar kalite değildir. Bu nedenle vücudunuza gerekli tüm besinleri sağlayan dikkatli bir diyete dikkat edin.

Limon diyeti yapmak için aşağıdaki adımları izleyin

3

Sadece uyandığınız zaman, şeker eklemeden limon suyunu için.
Sonraki 10 gün içinde işlemi tekrarlayın, ancak bir tane daha limon ekleyin. Bu, tedavinin 10. gününde 10 limonun suyu içeceğiniz anlamına gelir.

Limon çok ekşi olduğunda, suyu bir pipetten içmenizi tavsiye ederiz.
Meyve suyu içtikten sonra, yarım saat daha yemeden kalın.
Bu rejimde vücudunuzun nasıl tepki verdiğinin farkına dikkat etmek önemlidir. İyi cevap vermediğinizi fark ederseniz, orada durun.

4

Her şeyin normale dönmesine izin verin ve 1 ay ve 10 gün boyunca günde 2 limon suyu alarak tedaviye devam etmeyi deneyin.

Her gün limonlu su içiyor musun? Kilo verdin mi? Limonun sizin için ne gibi yararları var? Bu yazıyı yorumlayın!