Mar 06

Mutlu bir ilişki için 4 ipucu

İlişkiler bireysel, çok açıktır. Mutlu bir ilişkiye ne zaman başlıyorsun? Muhtemelen buna cevap veremezsiniz. Bu 4 ipucunu gözlemlerseniz, ilişki daha da mutlu olabilir.

Mutlu bir ilişki için 4 ipucu

1. iletişim

Erkeklerle kadınlar (veya erkek ve erkek ya da kadın ve kadın) arasında defalarca iletişim güçlüğü vardır. Bu gerçekten çok yorucu olabilir. Sorunlarınız hakkında gerçekleri konuşmaya çalışın. Bu yöntem size yardımcı olabilir:  5 dakikalık strateji ilişki çatışmalarını giderir .

2. Görevleri bölme

Evet, gündelik hayatta tatsız görevler yapılmalıdır. Temizlik, vergi iadeleri, pişirme, araba yıkama, vb. – bu görevleri paylaşın. Eğer bir ortak her şeyi kendi başına yapmak zorunda hissine kapılıyorsa, bir kriz hızla olabilir. Konuya ilişkin:  Eşinizle sözleşme yaparken bu sorunlar ortaya çıkabilir.

3. Eşinizle birlikte zaman

Önemli: Kaliteli zaman geçirin! Sadece eşinizle randevu alın. Evde her zaman koltukta oturmak uzun vadede oldukça sıkıcıdır. Ayrıca ilginç:  2-2-2 kuralı ile aşk sonsuza kadar sürer .

 

4. Bir ortak olmadan geçen süre

Özgürlük, bir ilişkide de önemlidir. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek veya spor salonunda yalnız kalmak iyidir! Ayrıca  eşiniz olmadan neden vakit geçirmeniz gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz !

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.askicin.com/mutlu-bir-iliski-icin-4-ipucu/