Tutkuları, motivasyonları, istekleri, güçlü yanları, zayıf yanları … Kişiliğiniz hakkında ne söyleyeceklerini çabuk öğrenin!

Numeroloji: kullanım talimatları

Hesap makinesini ısıtmanın zamanı geldi! Kişisel numaranızı almak için, doğum tarihinizi oluşturan sayıları toplayın. 
Örnek: 13/06/1970 tarihinde mi doğdun? Tüm bu sayıları aralarına + ekleyin: 1 + 3 + 0 + 6 + 1 + 9 + 7 + 0 = 27. 
Sonra elde edilen toplamı 1 ile 9 arasında bir sayıya düşürün. İşte, 27 = 2 + 7 = 9. kişisel rakam 9!

Kişisel numaranız: 1  – Cesaret ve canlılık

Ana varlığın? Enerjiniz: Yüksek hızda V tekrar şarj eder ve ne olursa olsun eğimi yukarı kaldırmanızı sağlar. . Engeller karşısında asla pes etmeyin: En karmaşık durumlarda bile nasıl yönetileceğini biliyorsunuz. Ancak, her şeyi ve özellikle de herkesi kontrol etmek istersiniz. Dur! Sadece kendine güvenebileceğini ve zaman zaman gitmeyi öğrenebileceğini düşünmeyi bırak.

Kişisel numaranız: 2  – Uyum ve sezgi

Çatışmalar, senin için çok az. Duygusal yaşantınızda ve sosyal ilişkilerinde, özellikle uyum arayışındasınız. Arkadaşların sana güvenebileceklerini biliyorlar ve senin için önemli olanlara sıcaksın. 
sezgisel, sık sık iyi bir tavsiye verirsiniz.  kaprisli ve değişmekte olan ruh haliniz bazen size zarar verir!  Düşman yapma sorunu yok.

Kişisel numaranız: 3  – İletişim ve kendiliğindenlik

Dış dünya sizi büyülüyor. Çok seyahat ediyorsun, her şeyle ilgileniyorsun … ayrıca, akrabalarınız bazen sizi biraz dağınık buluyorlar … Ancak, durumun gerektirdiği durumlarda, iki aşamadaki problemleri çözebiliyorsunuz, üç hareket. Ve herhangi bir fikri veya iyi havayı kaçırmazsınız! 
Güçlü noktanız iletişimdir: konuşmaktan hoşlanırsınız ve ilerlemek için arkadaşlarınıza ihtiyacınız vardır.

Kişisel numaranız: 4  – Gücü ve azim

Çünkü çok güçlüsünüz, sevdikleriniz sorun olması durumunda size dönme eğilimindedir. Hasta, düzenli, sebatla … Uzun vadede çalışabilirsin ve her şey bitene kadar meseleyi bırakmazsın! Amacınız mı? Kararlı ve rahat bir hayat kuruyorsunuz. Projeleriniz genellikle (çok) iddialı. Dikkat: İhtimaliniz size hileler oynayabilir. Başkalarıyla çok sert olmayın … ya da kendinizle!

Kişisel numaranız: 5  – Esneklik ve bağımsızlık

En kötü düşmanın rutindir. Özgürlüğe ihtiyacın var ve kısıtlama olmadan kendi hızınızda ilerlemeyi seviyorsun. Ayrıca, siz yükümlülükleri ve yükümlülükleri kaçırıyorsunuz … Seyahat etmeyi seviyorsunuz ve macera sizi korkutmuyor. Çok meraklısınız ve jiffy’deki yeni durumlara nasıl uyum sağladığını biliyorsunuz. 
Bununla birlikte, genellikle bunu yapmaya meyilliysiniz, bu yüzden istikrarsızlıktan … hatta dürtüsellikten suçlanabilirdiniz.

Kişisel numaranız: 6  – Duyarlılık ve mükemmeliyetçilik

Sen bir duygusalsın. Arkadaşlarınız, aileniz ve (tabii ki) çiftiniz endişelerinizin merkezindedir: ilerlemek için onlara ihtiyacınız var! Cömert, sevdiklerinize adanmışsınız ve ayrıca bir adalet duygunuz var. Eğer kolayca güvendeseniz, mükemmeliyetçilikiniz kızdırmaya eğilimlidir … Ve sürekli olarak “her zaman daha iyisi, her zaman daha fazla” istediğiniz gibi, karar vermekte güçlük çekersiniz.

Kişisel numaranız: 7  – Gözlem ve özgünlük

Mantık, yansıma, gözlem … Serebral aile sensin! Bir problemi çözmeniz gerektiğinde, tüm sorunları tam olarak anlamak için zaman ayırmak istersiniz. Kritik duygunun keskinleşti. Bu basit: hiçbir ayrıntı sizden kaçamaz!

Ama aynı zamanda başkalarını olduğu gibi kabul etmenin zor bir vaktiniz var, ve onlar da geldikleri gibi … Kalbinde, samimiyete çok önem veriyorsunuz, ama aynı zamanda uzay ve bağımsızlığa da ihtiyacınız var. .

Kişisel numaranız: 8  – Dinamizm ve hırs

Bir şeye karar verdiğinde, sonuna kadar gidersin. Belirlenmiş, aynı zamanda çok dinamik ve her alanda boş duramazsın! Kalp tarafında, sen tam bir insansın. Evde, yarım ölçü yok: gider ya da kırılır! Güç dengesinden kaçınmaya çalışın, ancak dengede bahis oynayın.

Kişisel numaranız: 9  – Tutku ve idealizm

Duygularınızı% 200’de yaşarsınız … ve bu bazen size aşık olur, özellikle de aşkta! Çünkü sevdiğin zaman, tamamen teslim olursun. Diğer alanlarda Ditto: şimdiki anı iyice, bir sonraki günü düşünmeden … ya da sonuçlardan yaşıyorsun. Kısacası, tutkulu olursunuz. Avantaj: Yaşamak için hiper-kolay, toplumda çok rahatsınız ve seyahat etmeyi seviyorsunuz. Ama siz de insanları ve durumları idealize etme eğilimindesiniz. Phew, olgunluk oyunu sakinleştirmenize yardımcı olacaktır.