İpucu 1: ruh halini iyileştir.  neon ışığının soluk ışığı altında ve çamaşır makinesinin sesiyle sevişirken, orgazma ulaşmak kolay değildir. Sağduyunun ilk ucu: orgazma daha çabuk ulaşmak için ruh halini iyileştirir. Gül yaprakları veya ipek çarşaflara yatırım yapmaya gerek yok: yumuşak aydınlatma + duyusal müzik yeterli olacaktır.

>  Aşk yapmak için en iyi 10 müzik

İpucu # 2: bırak. Yapıldığından daha kolay olduğunu biliyoruz.. İyi bir nefes al paramparça ve paranın tamamını bir kenara bırakın.

İpucu # 3: zevkleri değiştirir. Vajinal penetrasyon sizi sıcağa veya soğuğa düşürmez mi? Israr etmeye gerek yok: orgazma ulaşmak için 1001 başka teknik var: klitoral stimülasyon, cunnilingus , anal seks … Ve neden yorganın altında bir seks oyuncağı içermiyor? Zevk vermek için tasarlanan bu garanti orgazm – memnun veya geri ödenmiş veya neredeyse.

İpucu 4: İletişim kurun. Eşinizle sevişirken orgazma ulaşmakta zorluk çekiyor musunuz?iletişim kurmayı deneyin.,

 

Orgazma ulaşmak için komplekslerinden vazgeç!

 

İpucu # 5: kendinizi mastürbasyon yapın. Paradoksal görünebilir, ancak mastürbasyon (yalnız, yani) cinsel ilişki sırasında daha kolay bir şekilde orgazm erişimine izin verebilir (düet, bu sefer). Gerçekten de, birçok sağlık yararına ek olarak (eğer öyleyse), mastürbasyon bedenimizi daha iyi tanımamıza ve dolayısıyla bizi orgazmaya götüren neyin daha iyi olduğunu anlamamıza yardımcı olur.

>  Mastürbasyon için 6 iyi neden

İpucu # 6: Ön hazırlıklara odaklanın.  yedinci cennete ulaşmak için emin olmak için  yemekleri hazırlayın:, okşayan, sarılmalar, öpücükler erotik oyunlar.

İpucu 7: Deşifre. Tamam, her kucağında orgazm olmazsın. Ve sonra? “Başarılı” cinsel ilişki zorunlu olarak filmlerde olduğu gibi eş zamanlı orgazmaya yol açıyor mu? Ve eğer bu “orgazm emniyeti” etrafında psikopat etmeyi bıraksak, ortağımızla iyi vakit geçirebilir miyiz?