Home / Aşk Haberleri / “Seks yastığı”: Basit bir aksesuarın cinsel frolizminizi nasıl geliştirebilir.

“Seks yastığı”: Basit bir aksesuarın cinsel frolizminizi nasıl geliştirebilir.

Yastık senin cinsiyetini geliştirebilir. Vücudun bazı kısımlarını rahatlatır, aynı zamanda daha derin bir penetrasyon için pelvisi kaldırır. Açıklamalar.

“Seks yastık” tercüme, “cinsel yastık”, cinsel taciz önemli ölçüde artırabilir. Elinizde her zaman sevgiyi kullanırken kullanmayı düşünmüyorsunuz. Firma, düz, dikdörtgen, yuvarlak, esnek veya sert, herhangi bir yastık hile yapacaktır: kafanızı dinlendirmek için kullanılmayacağını unutmayın.

Nasıl çalışır?Son zamanlarda yapılan bir  Kadın Sağlığı makalesinde  , yastığın pelvis, göğüs veya bacakların altına yerleştirildiğini öğreniyoruz. Amaç? Pozisyonlara bağlı olarak farklı efektler ve açılar elde edin. Yüksekliği değiştirmek için birkaç yastık almaktan çekinmeyin.  “Yastığınızı kalçalarınız ve kalçalarınız altında kaldırarak onları kaldırırsanız, partneriniz size ya da önünüze yerleştirildiğinde daha derin bir penetrasyon kazanacaksınız”, diye soruyor seks uzmanı Debra Laino. Özellikle eşinizin küçük bir penisi varsa daha fazla zevk sağlayan bir yöntem .

Misyoner pozisyonda, pelvisi biraz yükseltmek için minder kalçanın altına yerleştirilebilir. Yastık ayrıca daha rahat bir pozisyon sağlamak için pelvisi yatırır. Bir pozisyonda köpek stili, aksesuar karın altında olabilir. Bu, pelvis zaten yükseltilmiş olduğundan, bileklerinizi ve ellerinizi serbest bırakmanızı sağlar. Andromache’nin pozisyonunda , kadın erkeğe oturduğunda, penis size doğru yükseltmek için eşin kalçalarının altına yerleştirilebilir. Ve baskıyı hafifletmek olabilir yastık bel ağrısı muzdarip eğer alt sırt üstü . Bu aksesuar ucuz ve kesinlikle evde var, neden atlamıyorsun?


Check Also

Bir erkeğe nasıl aşık olunur ve onu nasıl delirtilir?

“İyi” sevişmek, tersine, erkekler için ayrılmış bir sanat değildir. escort mersin Bu beyefendilerin perdelere yükselmesini ve …

Erkeklere Göre Size Söylemeyen 10 Şey

Fiziksel Olarak Nasıl Hissediyorlar? Gövde görüntüsü kesinlikle dokunuşlu bir konu olabilir. İnsanlar birçok farklı nedenden ötürü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir