Resimlerdeki romantik Kamasutra’nın 10 pozisyonunu keşfedin!

Kamasutra’da ne düşünebileceğinin aksine, sıradan bir fiziksel durum gerektirmeyen birçok romantik pozisyon var.

Mücevher kutusunun konumu

Teknik. Yüz yüze, sevgili yan tarafta yatıyor. Efendim sol bacağını ve Madam’ı, sağ bacağını uzatır – sonra sol bacağını eşinin beline doğru katlar. Penetrasyon sığ ise, vücudun sürtünme (ve klitorisin uyarılması!) Çabuk orgazma yol açar.

Sallanan atın konumu

Teknik. Dikkat, esneklik gerekli! Madam arkaya uzanıyor, bacakları geniş ve Sir uylukları arasında kıvrılıyor. Daha sonra hafifçe uzarken, bileğini bileğinin omzuna (ya da yeterince esnek ise, dizinin omzuna) koyar. G-nokta ve klitorisin uyarılması, öper ve okşa, hassasiyet ve yumuşaklık …

Tanrıçanın konumu

Teknik. Bayım oturur (dengesini bozmakta güçlük çekerse duvara döner) ve bacaklarını sıkıca uzatır. Madam, ona çömelmiş gibi oturur ve kollarını boynuna dolaştırır. Dansa öncülük eden kadın, ve bizi yok etmek değil ..

Bana herşeyi söyle

Teknik. Onun yanında yatan kadın, eşini bacakları arasında ağırlıyor, o da belinin etrafında kapanıyor. Gergin bacaklar, adam ileri geri güçlü ve ileri sürmek için onun önkol üzerinde desteklenmektedir. Gözlerdeki gözler, aşıklar kendilerini yedinci cennete kaydırırlar.

Yüz yüze pozisyonu

Teknik. Spor severler, bu pozisyon sizin için. Ayakta, yüz yüze, sevgili birbirine yapışır ve kadın bacağından birinin yanının çevresine sarar. Her yerde uygulanabilecek bir pozisyon, evlilik odasından ayrılmak …

Görüşmenin yeri

Teknik. Ayakta, sevgili kucaklar: adamın gövdesi kadının arkasına doğru bastırılır ve derin bir nüfuzu kolaylaştırmak için hafifçe öne doğru eğilir.

Nilüfer pozisyonu

Teknik. Bağdaş kurup oturarak, adam ata binen eşini selamlıyor: Bacaklarını gövdesi ve boynundaki boynuna kapatıyor. Hiç bitmeyen, öpücükler ve okşamalarla noktalanan sarılmak.

Misyonerlerin konumu

Teknik. Archi-bilinen, misyonerlik pozisyonu, spor oynamak istemeyen sevenler için güvenli bir bahis olmaya devam ediyor. Sırtüstü yatarken, dizler, bacakları ayrı, Madam ruhani. Ortağı uylukları arasında kayar ve ellerinde ya da önkollarında yatar.

Filin konumu

Teknik. Karnı üzerinde gergin, kadın onun ön kollarında hafifçe büstünü yükseltmek için eğilir. Efendim sonra ona yalan söyler ve göğsünü partnerinin arkasına koyar. Özgür elleri ile kulağına yumuşak kelimeler fısıldayarak göğsünü keşfedebilir …

Kaplumbağanın konumu

Teknik. Efendim, rahat bir şekilde boynunun altında küçük bir yastıkla sırtında yatıyor. Bacaklarını yayar ve Madame, dürtmek için ona yalan söylemeye gelir. Zevk buluşma noktasındadır: apotheosis’e kadar yavaşça tırmanıyor!