Home / Seks / Sıcaklığı yükselten sevişme

Sıcaklığı yükselten sevişme

 

Bu yaz, erotik yaratıcılığa yer veriyor: duyularını heyecanlandırmak için elimizden gelenleri kullanıyoruz … ve bizimkiler yeni okşamalarla!

İnce kumlarla sevişme. Deniz kenarında bir gece tatili mi? Elimizde bir avuç dolusu kum tutup, vücudumuzun her tarafındaki parmaklarımızın arasından geçir. Sırt, baldır ve baldırları pul pul dökmek için de kullanılabilir. Enerji Verici!
Kucaklamalar sahip taşlar. Sıcak taş masajından ilham alıyoruz ve her taraftan bir çakıl alıyoruz (güneş tarafından ısıtılıyor). Bütün vücuda (sırt, gövde, kalçalar, ayaklar ve hatta ayak tabanları) geçerek dairesel dokunuşları ve 2-3 saniyelik statik basınçlarla dene.

Bir buz küpü ile sarılma . Aperitif sırasında, boynunuzun arkasına hafifçe öperek, ağzınızdaki buz sarkmalarıyla, bir veya iki damla donmuş su damlası bırakarak başlayabilirsiniz.

Yabani otlar ile okşa . Kırsal kesimde alındığında, en hassas parçalarına hassas bir şekilde dokunmak için kullanılır: boyun ve ense, bel, alt sırt, kalça, kalça ve diz…

Güneş yağımızla okşa . Elimizde birkaç damla döküp, vücuda uygulamadan önce 20 saniye kadar ısıtıyoruz ve baştan ayağa uzun süre masaj yapıyoruz.

Check Also

Erkek: Ortalama penis büyüklüğünü ne olmalıdır?

Fransa’da yapılan araştırmada, ereksiyon halindeki penisin ortalama uzunluğu bir çalışmada (çok ciddi) 2015 yılında 15,500 …

Kamasutra: partnerinizle eğlenmek için resimlerde 20 pozisyon

Kendinizi yenilemek ve eşinizi yatakta şaşırtmak mı gerekiyor? Kama Sutra 20 fikirler pozisyonları … 20 fotoğraf …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir