Home / Seks / Unutulmaz bir oral seks nasıl yapılır?

Unutulmaz bir oral seks nasıl yapılır?

Bu gece, oral seks test etmeye karar verdin! Sorun: Kullanım talimatlarını bilmiyorsunuz … Panik yapmayın! 

İlk ikide eğlence

Önceden tiksindiğiniz ya da yanlış yapmaktan korktuğunuz için mi? Herneyse, fellatio, açıkçası, iyi yaparsın. Dahası, erkeğiniz her defasında sizden istediği zaman, aynı şeydir: migrene mazeret verirsiniz ya da duymamışsınız gibi yaparsınız … Ve ne zaman, nihayet kabul edersiniz. 

İyi bir oral seks gerçekten ön sevişme ile yapılmalıdır. Ayrıca, uçarken acele etmeden önce, erojen bölgelerinde ısrar ederek onu okşamaya başlayın , dilin ucuyla keşfedin ya da atmosferi ısıtmak için ona erotik bir masaj yapın!

Ciddi şeylere saldırmadan önce hayal gücünüzü konuşsun ..

Sır: iletişim

Eşinizdeki farklı hareketlerle deney yapmaktan ve ne tercih ettiğini sormaktan çekinmeyin. O utangaç ve sana rehberlik etmeye cesaret edemiyor mu? Bu yüzden tepkilerine güvenin: eğer itme kuvvetlerini kısıtlayamazsa ya da elini kafanıza koymuş gibi yaparsa, vücudunun daha fazla baskı ya da hız gerektirmesidir. Ritmi düzeltmek size kalmıştır!

Ona unutulmaz bir okşamak için, sonunda, sadece onu dinlemelisin ..

Hızını ayarla

Yavaş ya da hızlı dil hareketleri, yavaş ya da hızlı, ihale ya da ateşli öpücükler … Kendi erotik puanınızı oluşturun ve şaşırtın!

“Vuruşlarınızın hızını değiştirmekte zorluk çekiyorsanız, eşinize göz atmak için hareketleriniz arasında molalar vermeyi düşün

Ayrıca her okşamayı seksinde keskin bir yalamakla ayırabilirsiniz. Onu delirtmek, tahmin edilemez olmak için …

Zevkleri çeşitlendir.

glans, Fellatio odağı olmaya devam bu hassas alanı çevresinde dinlenmeye çekinmeden ve şaft, freni olarak sadece şımartılmış ya gerekiyorsa hala penisin tabanı. “Perine de insanlarda çok önemli bir erojen bölgesidir. Sadece anüs ve penis tabanına arasındadır cildin bu küçük şerit, çok sık ihmal ve utanç verici olduğunu! “Dilinle parmak uçlarını ya ovulur ve yakında adam deli eğlenceli hale getirecek! 


Check Also

Erkek: Ortalama penis büyüklüğünü ne olmalıdır?

Fransa’da yapılan araştırmada, ereksiyon halindeki penisin ortalama uzunluğu bir çalışmada (çok ciddi) 2015 yılında 15,500 …

Kamasutra: partnerinizle eğlenmek için resimlerde 20 pozisyon

Kendinizi yenilemek ve eşinizi yatakta şaşırtmak mı gerekiyor? Kama Sutra 20 fikirler pozisyonları … 20 fotoğraf …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir