Uyandığınız zaman nasıl güzel olunur: Her şeyi değiştiren 5 ipucu

1 / Asla makyaj temizleme ihmal

Makyaj temizleme adımı , güzel bir cilde sahip olmak ve zaman izlerini yavaşlatmak için gereklidir . Bu küçük güzellik hareketini,akşamdan geri dönüp, yorgun olsanız bile unutma . Fondöten , kapatıcı ve maskarayı makyaj temizleyici ile çıkartarak başlayın . Daha sonra bir temizleme jeli veya köpük uygulayabilir , sonra yüzünüzü durulayın. 

2 / yatmadan önce cildinizi her zaman nemlendirin

3 / denizkızı saçı olması için örgü yapmak

Güzel dalgalar isteyenler için, örgüleri sıkmalıyız. Tersine, dalgalı dalgalanmalaristiyorsanız , oldukça gevşek örgüler yapın.

4 / dudaklarını tatlı bir ağız için besler.

Gün boyunca, ağız tarasındaki ruj , kışın farkındalık, rüzgar ve soğuk yükseltmek sıcak içecekler, güneş ve yaz aylarında deniz suyu, dudaklar kurur.   hidratlı bir ile balsamıalı Ģkanlıklarının. Örneğin, shea yağı veya baldan yapılan tedaviler . Uyanıkken dudakların çok tatlı olacak !

5 / Tüm vücuda besleyici bakım uygulayın.

Yatmadan önce yüzünü nemlendirmeyi düşünüyoruz, ancak çoğu zaman vücudun geri kalan kısmını özlüyoruz . Yine de sıkı ve tonda kalmak için şımartılmalı. Besleyici bakımı tercihinize göre süt, balsam veya tereyağı şeklinde uygulayabilirsiniz . Kan dolaşımınıteşvik etmek için bacaklarınızı ve bacaklarınızı masaj yapma fırsatını yakalayın !