Çiftlerin uyku pozisyonları ilişki hakkında çok şey göstermektedir.

içerik

  1. Bu uyku pozisyonumuza ihanet ediyor: Kendini nasıl gömdüğünü, kendini sevdiğini
  2. Kaşık pozisyonu
  3. Arka arkaya
  4. Başını omzuna
  5. Ayrı yatak tarafları
Bir çiftin uyku pozisyonundan ilişkileriyle ilgili çok şey okuyabilirsiniz. Çünkü duruşumuz, düşündüğümüzden daha çok şey söylüyor.  

Bu uyku pozisyonumuza ihanet ediyor: Kendini nasıl gömdüğünü, kendini sevdiğini

Eşiniz ile ilişki hakkında uykuya dalarken duruş diyor. Uyanma durumunda olduğu gibi, vücut dilimiz karakterimiz ve nasıl hissettiğimizi anlatır. Özellikle ortaklar arasındaki beden dili ilişkilerinin nasıl olduğunu gösterir. Hangi çift tipsin? Eşinizle güvende hissediyor musunuz? Yoksa uzaklığı mı arıyorsunuz? Öğren.

 

Kaşık pozisyonu

Adam kadını arkadan kucaklarsa, ilişkide güvende hisseder ve partnerin korumasına sahiptir. Bununla birlikte, eğer kadın geride kalmışsa, bu ilişkideki kadının söz sahibi olduğu bir işaret olabilir.

Arka arkaya

Bu pozisyon bağımsızlık arzusu olan kendine güvenen bir çift için konuşuyor. Arkadaki ve popodaki erkek ve kadına dokunmak, bu çok güven ile uyumlu bir ilişki olduğunu kanıtlar.

 

Başını omzuna

Bu tavır aynı zamanda koruyucu meleğin adıdır ve ilişkide karşılıklı güven anlamına gelir. Birbirinize özgürlükler veriyorsunuz, ama aynı zamanda ilişki samimi ve yoğun.

 

Ayrı yatak tarafları

Bağımsızlık ve bağımsızlık değeri uyurken mesafeyi tercih eden çiftler. Fakat aynı zamanda ilişkilerden birinin veya her ikisinin ilişkide daha fazla özgürlük istediğine dair bir işaret olabilir.