2020 için İskandinav yaşam ilhamı

iç mi

İskandinav mobilyaları ve genel olarak İskandinav yaşam tarzı artık sadece bir trend değil! Kalıcı popülariteleri nedeniyle, çağdaş yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. İskandinav dekoru, kendi dört duvarınızda taze bir nefes alır ve her eve gizlice romantik bir dokunuş katar. Bugün, bu tarzda yaklaşan yeniliklere hızlı bir şekilde bakmak ve 2020 yeni yılı için biraz canlı ilham vermek istiyoruz!

yaşam ilham kurmak İskandinav mobilya daire

İskandinav tarzında yaşayan ilham

İskandinav yaşam tarzı, günlerin daha kısa ve daha karanlık olduğu sonbahar ve kış için mükemmeldir. İskandinav mobilyaları ve dekorasyonu ile İskandinav rahatlığını kendi evinize getirebilirsiniz. Kuzey Avrupa ülkelerinin coğrafi olarak yalıtılmış konumu, 20. yüzyılın başlarındaki sosyal görüşler ve geleneksel işçilik nedeniyle bu yaşam trendi ortaya çıktı. İskandinav tarzında mobilya ve dekoratif elemanların şekilleri minimalist, basit, zarif ve işlevsel olarak karakterize edilebilir. Scandi stilinin amacı mobilya, dekorasyon, şekiller ve tekstiller aracılığıyla odalara parlaklık ve rahatlık getirmektir.

Bazı renklerde canlı ilham

yaşam fikirleri yaşam ilham İskandinav mobilya fikirleri

Scandi tarzı ve modaya uygun renkler

İskandinav tarzının ana renkleri beyaz, bej ve gridir. Ancak bu yıl biraz renkli olabilir. Yumurta kabuğu sarısı, gölgeli pembe ve nane yeşili gibi pastel renkler sadece bu tarzda uygun değildir. Dairelerin ve evlerin renk şeması için büyük önem taşımaktadırlar. Ve başka ilginç bir şey: Neo-Mint 2020’de mutlak trend rengi olacak! Beyaz mobilyaların veya duvarların açık pastel renkteki unsurlarla kombinasyonu, odada ferahlatıcı bir atmosfer yaratır.

oturma odası mobilya yaşam ilham İskandinav mobilya fikirler

Yuvarlak şekiller yeni kare

Oturma mobilyaları, masalar ve hatta depolama alanı olsun – kenarlar kaybolur. Yuvarlak ve organik şekiller artık moda. Bize göre, bu evde ve dairede bir doz coziness getiriyor ve retro estetiğin birazını hatırlatıyor. Yuvarlak mobilyalar veya aksesuarlar sıkıcı ve “çok basit” mobilyaları kırar ve yumuşak bir kontrast kullanır.

Yani, İskandinav tarzı 2020 için çok şey vaat ediyor! Bugünkü evimiz için ilhamın sizi İskandinav tarzına yaklaştırmasını ve yeni yıl için bazı mobilya fikirleri vermesini umuyoruz.

İskandinav dekorasyon oturma ilham 2020 mobilya oturma odası

Canlı ilham 2020 için İskandinav deco fikirler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir