2020’de beklemeniz gereken 7 yeni tanışma eğilimi

Bu 7 yeni buluşma eğilimi artıyor

Uzun zamandır basitçe birinin bekar ya da affedilmiş olduğunu söylemek yeterli değildi, çünkü yalnız olmakla sıkı sıkıya bağlı kalmak arasında maalesef hayatı her zaman kolaylaştıramayan sayısız başka ve sık sık belirsiz ilişkiler var. Bu yedi buluşma eğilimi daha popüler hale geliyor.

erteleme

Bu, birisiyle randevu aldığınız ve daha sonra böyle hissetmediğiniz anlamına gelir. Nerede, ne zaman buluşacağınız ve o akşam ne giyeceğiniz umrunda değil. Bu yüzden toplantının askıya alınması sizin için zor. Erteleme veya Aufschieberitis vakasını temizleyin. Böyle bir durumda, yeni bir potansiyel tarih aramayı tercih etmeli ve diğerinin gitmesine izin verecek kadar adil olmalısınız.

Dial-tonlama

Çevirmeli numara, numaranızı verdiğiniz anda, dikkate alınmayacağınız anlamına gelir. Potansiyel tarihiniz, numaranızı kendisinin sorduğu halde, kabul girişimini dikkate almaz. Bunun nedenleri farklı olabilir. Ancak söylenecek tek bir şey var: yani hoş olan bir şey olduğu.

Örten

Randevu bağlamında, tutulma, tanıştığınız birinin sizin aranızda saydığınız tüm hobilere sahipmiş gibi davrandığı anlamına gelir. Yürüyüşe gitmek ister misin? O da. Müze ziyaretlerini seviyor musun? O da. Ve tahmin et kim ayrıca tutkulu bir hobi fotoğrafçısı? Neden her şeyi taklit ediyor? Sadece seni memnun etmek için. Ancak, gerçekte kim olduğunu ve er ya da geç cephesinin parçalanacağını göstermez. Maalesef, kendinize uygun olup olmadığını kendiniz bulmak zorunda kalacaksınız.

Retro Gölge

Retroshade, geçmişte sizi iyi yapmayan eski bir sevgili hayatınıza geri döndüğünden başka bir şey ifade etmez. Beklenmedik bir mesaj ya da şaşırtıcı bir arama olsun, kendinize bir iyilik yapın ve gelişmeleri görmezden gelin. Çünkü yıllardır aylarca bağlantıda kalmadıysanız, şimdi ihtiyacınız yok.

Beyaz Pençe

Beyaz Pençe altında bir kişi onun randevusuyla kaldığını anlıyor, çünkü onu çekici buluyor, ancak aslında sıkıcı ve örmek için çok kolay olduğunu düşünüyor. Böyle bir ilişkinin uzun vadede işe yaramayacağı açıktır.

Neden Oynuyor

Aylar önce ayrıldı ve aniden sizinle bağlantı kurdu çünkü onun için oy kullanmanı istiyor, örneğin Facebook’ta doğum günü için bağış yapmanı veya kişisel olmayan bir şey yapmanı istiyor. Parlance çıkarken, buna oyun oynama denir. Katılmamak en iyisidir. Ayrıca başka bir yere ve sonra kesinlikle daha büyük mutlulukla bağış yapabilirsiniz.

Kanye’d

Bu buluşma eğilimi, randevunuzun neredeyse tüm zamanınızı sadece kendiniz hakkında konuşarak geçirdiği anlamına gelir. Onunla bunun hakkında konuş. Belki de sadece gergindi. Görmezse veya davranışını değiştirmezse, başka birini arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir