Bahçe mobilyaları trendleri 2020: önümüzdeki yaz bu şekilde rahatlıyoruz

reklam

2019 yılı zaten sona eriyor ve bahçe mobilyaları 2020’deki yeni trendleri zaten düşünüyoruz.

Doğallık, farkındalık ve çevre bilinci önümüzdeki yıl gündelik hayatımızda önemli bir rol oynamaya devam edecektir. Refahımız aslında doğada çok zaman geçirmekten yararlanır. Egzersiz, temiz hava ve rahatlama günümüzde sağlık ve lüks ile eş anlamlıdır. Bu anlamda, açık alan ve mobilyaları çok değerlidir.

Dış mekan tasarımındaki güncel eğilimlere ayak uydurun ve gelecek yazın keyfini tam olarak çıkarabilmeniz için iyi tasarlanmış ve şık bir açık alan planlayın. Burada, tasarımdan malzemelere ve rahat aksesuarlara kadar 2020’de en önemli bahçe mobilyası trendlerinin bir listesini bulacaksınız.

Açık alanınızı mevcut bahçe mobilyaları trendlerine uygun hale getirin 2020

Bahçe mobilyaları trendleri 2020 doğallık

1. Kapalı ve açık alanların artık açık sınırları yoktur

Dış alan, iç alana gittikçe daha fazla benzemektedir. Böylece bahçenizi veya balkonunuzu açık havada rahat bir oturma odasına dönüştürebilirsiniz. Amaç, kendinize zaman ayırabileceğiniz, okurken rahatlayabileceğiniz veya aileniz ve arkadaşlarınızla zaman geçirebileceğiniz alanlar oluşturmaktır.

Bahçe, büyük kanepeler, koltuklar ve alçak masalarla donatılmış evin yeni salon alanı olacak. Tüm bahçe mobilyaları , hava ve sıcaklık dalgalanmalarına dayanıklı olması için sağlam malzemelerden yapılmıştır.

Bahçe mobilyaları trendleri 2020 açık oturma odası


2. Bahçede Yemek

2020 sosyalleşme yılı olacak. Mutfakta zaman kaybetmeyi bırakın, sadece dışarıda pişirin. Doğrudan bahçede yemek pişirmek, evdeki koku problemini ortadan kaldırır ve konuklarla diyaloğu teşvik eder. Modern mutfak modülleri ve dış mekan kullanımı için ızgaralar çok popülerdir ve şu anda uluslararası mobilya ticaret fuarlarında bulunmaktadır.

Bahçe mobilyaları trendleri 2020 açık mutfak

3. Rahat ve pratik depolama seçenekleri

Açık havada yemek için kanepeler ve masaların bulunduğu bir yaşam alanı olarak kullanılan bahçede, çatal bıçak takımı, bulaşık ve aksesuarların saklanması için de alan gereklidir. Ayrıca, sipariş ve temizlik için gerekli olan her şeye sahip olmalısınız. Farklı şekillerde mevcut ve farklı malzemelerden yapılmış pratik dış dolaplar, gardıroplardan düşük şifoniyerlere kadar uzanmaktadır. Özellikle, maksimum 120 cm yüksekliğe sahip dış mekan yan panelleri önümüzdeki birkaç yıl içinde yüksek talep görecektir. Bunlar alüminyum gibi dayanıklı malzemeler ve tik gibi ahşaptan oluşabilir veya nötr veya sıcak renklerde klasik PVC’den yapılabilir.

Bahçe mobilyaları trendleri 2020 büfe

4. Kolaylık ve hareket özgürlüğü

Hafiflik eğilimi, taşınması ve depolanması kolay mobilya ve aksesuarlarla devam edecektir. Şezlonglardan masalara ve sandalyelere kadar bahçe mobilyaları giderek daha hafif hale geliyor. Metal yapılar ve kumaşlar kullanarak, mobilyaların ağırlığını azaltmak ve bahçede hareket etmeyi kolaylaştırmak mümkün olacaktır.

Bahçe mobilyaları trendleri 2020 hafiflik

5. Yenilikçi kumaşlar ve hammaddeler

Hava etkilerine dayanıklı yenilikçi malzemelerle yapılan deneyler devam ediyor ve sonuç olarak daha iyi estetik çözümler getiriyor. Bu nedenle bahçe, normalde diğer açık alanlarda kullanılan kumaşlarla donatılmıştır.

Bahçe mobilyaları trendleri 2020 malzemeler

Mevcut bahçe mobilyaları trendleri 2020’ye uygun olarak rahat bir açık alan tasarlayın ve dışarıda mümkün olduğunca fazla zaman geçirin. Umarız beğenirsiniz!

Bahçe mobilyaları trendleri 2020 renk

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir