Bu 3 burç daima dengelenir

Bu 3 burç daima dengelenir

 aşık sık sık hayal kırıklığına uğrar. Diğer kişinin artık bildirmemesine, ilgisini kaybetmemesine veya tekrar aşık olmasına bakılmaksızın . Diğer kişinin sizi her zaman hareket ettirmesi de özellikle acı vericidir.

Transfer edilip edilmediğiniz burçlara bağlıdır. Sadece onu almaya devam eden üçünü bulduk.

1. Yengeç

Yengeç, öncelikle kendisiyle ilgilenen duygusal bir burçtur. Sık sık ona çok hızlı bir şekilde aşık olduğu görülür. Ancak bu diğer kişiye caydırıcı olabilir. Buna göre, kanser sıklıkla hareket eder, çünkü arzu nesneleri basitçe birçok şefkatle baş edemez.

2. ikiz

İkiz çabuk sıkılır, bu yüzden her zaman oyunlardan kendini mutlu tutmaya çalışır. Ancak o zaman başkalarını incittiğini çok geç fark eder. İkizin tuzağına düşmekten kaçınmak için, seçtiklerinin çoğu onu transfer etmeyi seçiyor. Bu nedenle, ikiz genellikle yedek banka yerleştirilen zodyak işaretlerinden biridir.

 

3. Balık

Balık sadece çok hızlı bir şekilde yapışmaz, aynı zamanda neredeyse ilk saniyede aşık olur. En başından beri, birçok kişiye dayanamayacağı diğer kişi üzerinde çok fazla baskı oluşturur. Hızlı bir şekilde uçuş yaparlar ve sadece duygusal burçları taşırlar. Balık daha sonra ağrının üstesinden gelmek için uzun zaman alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir