Bu 3 burç işareti arkadaşlıkları koruyamaz

Bu 3 zodyak işareti arkadaşlıkları koruyamaz

Bir arkadaşlıkta bir süre görüşmüyor olabilirsiniz. Kendinizi unutmamanız önemlidir . Ancak, bazı insanlar irtibatta kalmakta zorlanırlar.

Burç bu insanlara ait olup olmadığınızı gösterir.

1. ikizler

Hızlı bir şekilde sıkıldığınız için bağlantıda kalmanız zordur Hala aktif olarak dinlemeniz gereken biriyle saatlerce telefonda mı konuşuyorsunuz? Hayır, bu senin için değil. Uzun metin mesajları da yok. Arkadaşlarınız, orada değilken nasıl tepki vereceğini bilmelidir. Ancak dikkatli olun: kişisel olarak alan ve yaralanan birçok kişi olacaktır .

2. Yay

Bunun bir yalan olduğunu bilseniz bile, sık sık arkadaşlarınıza temas edeceğinize söz verirsiniz . Ya arayarak veya onlara uzun, kapsamlı bir SMS yazabilirsiniz. ile bu çok büyük olasılıkla olmaz arkadaş şimdi tüm çevresi tarafından bilecektir. Yine de, bunu bir gün yapacağınızı umuyorlar. Sonuçta, arkadaşlığın çaba sarf etmesi gereken iki kişiyi içerdiğini düşünüyorlar. Doğru olduklarını bilmenize rağmen, gelecekte iletilerinizin çoğunu yanıtsız bırakmaya devam edeceksiniz.

 

3. Oğlak

Sizin için ilginç olmayan bir konuşmadan daha kötü bir şey yoktur. Her konuşmanın size bir şeyler getirmesi gerektiğine inanıyorsunuz – ve yapmalısınız. Ve WhatsApp veya telefon görüşmesindeki görüşmeler sizin için dahil değildir . Özellikle bundan dolayı, yaptığınız yeni arkadaşlıkları sürdürmeniz zordur.

Çünkü onlara yenilikler veya neler yaptıklarına dair ne hissettiklerini sormak için zaman ayırmazsınız. İlk andan itibaren derin bir konuşma beklersiniz ve böyle bir şeyin gerçekleşebilmesi için bir güven temeli olması gerektiğini unutursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir