Bu 3 burç oldukça inatçı

Bu 3 burç oldukça inatçı

Bencil ve inatçı olmak her zaman ille de olumsuz değildir. Çünkü bazen kendinizi öne sürmek, bazen de hayır demek iyidir. Ama aşırıya kaçabilirsin.

Bu üç burç gibi . Son derece inatçı olma eğilimindedirler.

Kova

Kova burcunun çok kararlı olduğu bilinmektedir. Bu burç onun fikrinden caydırmak zordur ve sürekli kendini iddia etmek ister. Bunu da sık sık yapıyor. O neredeyse diğer görüşler kabul ve zor eleştiri almaya bulur. Onun gözünde görüşü her zaman doğrudur.

Oğlak burcu

Bu burç, hedeflerine ulaşma konusunda oldukça inatçıdır. Aklına bir şey geldikten sonra başkalarına hiç aldırış etmiyor. Ayrıca Oğlak burcu biraz da olsa her şeyi bilir.  Haklı olduğuna kesin olarak ikna olduğunda fikrinden veya fikrinden sapmaz. Ve sonra ateşli tartışmalardan birine dahil olmayı seviyor.

 

aslan

Aslan burcu da oldukça inatçı olabilen burçlardan biridir. İlgi odağı olmayı sevdiği ve çok bencil olma eğiliminde olduğu iyi bilinir. Bu yüzden söylediklerinin doğru olduğunu düşünmesi şaşırtıcı değil. Aslan, kendisine ve bakış açılarına çok inanıyor ve ona göre bunların diğerleri tarafından temsil edilmesi gerekiyor.