Bu 4 burç genellikle gariptir

Bu 4 burç genellikle gariptir

Tek eşlilik ve güçlü ilişkiler herkes için yapılmaz. Sadık ve imkansız olan bazı zodyak işaretleri vardır . Genellikle bu partner veya ilişki türü nedeniyle değil, sadece bir kişinin kişiliği nedeniyle.

Genellikle burçla güçlü bir bağlantı vardır Bu dördü kesinlikle hile yapanlar arasında: 

Balık

Balıklarda hile bir şeydir, çünkü aslında son derece sadıktırlar. Ancak, büyük bir problemleri var: duyguları hakkında açıkça konuşamıyorlar. İlişkilerdeki sorunları ele almak konusunda isteksizdirler. Eşiniz iyi gitmiyorsa, bunun hakkında konuşmak yerine bir ilişki başlatma eğilimindedirler. Bu onlar için en kolay çıkış yolu.

Yay

Bildiğimiz gibi atıcılar özgürlüklerinin tadını çıkarıyor ve kısıtlanmak konusunda isteksizler. İlişkilerinde de aynı. Birine çok bağlı olduklarını hisseder hissetmez, uzaya ihtiyaçları vardır ve düşünmeden bir ilişkiye girerler.

ikizler

İkizler çabuk sıkılıyor. Her zaman yeni maceralar ararlar ve istihdama ihtiyaç duyarlar – bu sadece boş zamanları için geçerli değildir. Ayrıca ilişkilerde genellikle huzursuz olurlar İşte bu yüzden bu burç aldatma eğilimindedir.

Koç

Koç, eşlerini aldattıklarında suçlu bir vicdanı yoktur. Bir ilişki kurmaları onlar için oldukça kolay. Bir ilişkide sıkıcı olur olmaz ve günlük yaşam geri döndüğünde, utanmadan bir aşk ilişkisi ile hayatlarına yeni bir ivme kazandırırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/wwwaskicin/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/wwwaskicin/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279