Bu 5 burç aşkta şanssız

Bu 5 burç aşkta şanssız

Aşkın konularda birinde tamamen etrafında çalışan ve bir şekilde iken her şeyin mükemmel gibi görünüyor, ayrıca daha sonra olanlar orada bir ilişki nasılsa ile çok işi değil istiyor.

Oyunda şans, aşık kötü şans – bu beş zodyak işaretinin sloganı gibi görünüyor.

Başak burcu

Bakireler çok hassastır ve bir ilişkide yüzde 100 verir. Bununla birlikte, bir kez incindiklerinde, yeni bir şeye dahil olmayı inanılmaz derecede zor buluyorlar. Çok şüpheci ve sevgileri ile yollarına devam ediyorlar.

Oğlak burcu

Oğlak ile ilgili en büyük sorun zamanlamadır. Potansiyel ortakları tanıyor, ama bir şekilde zaman doğru değil veya yanlış kişiyi tamamen alıyor. Ama endişelenme, daha iyi olacak. 30’lu yıllarda Oğlak da aşık olmalıdır.

ikizler

İkizler olgunlaşmamış burçlardır. Karar vermek zor ve ne istediklerini gerçekten bilmiyorlar. Ayrıca, kendilerini bağlamak istemiyorlar. Bu ilişkilerde sorunlara ve sıklıkla ayrılmaya yol açar.

Yengeç

Yengeçler hızla aşık olurlar, giriş aşamasını atlarlar ve en başından itibaren bir ilişkiye atılırlar. Bir ayrım genellikle önceden programlanır. Bir daha kolay almayı tercih ettiğinizde, aşk çalışacaktır.

Balık

Balıklar son derece iyimserdir. Sadece çoğu insanda iyiliği görürsünüz. Bu nedenle, sıklıkla ortakları tarafından incinip hayal kırıklığına uğradıkları görülür. Avantajınız: Balık sevgiyle iyi başa çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/wwwaskicin/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/wwwaskicin/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279