Bu burçlar gerçek aşka inanmıyor

Bu burçlar gerçek aşka inanmıyor

Bazıları umutsuz romantikler olup büyük duygulara ve gerçek aşka inanırken , diğerleri daha şüphecidir.

Gerçek aşk? Böyle bir şey yok – en azından zodyakın bu işaretleri söz konusu olduğunda .

 

Koç
Koç, genellikle çok pragmatik düşünür ve burçlar arasında realistlerden biridir. Koç , birini sonsuza kadar sevebileceğinize inanmaz çünkü ne kadar çabuk incinebileceğinizi bilirler. Bu yüzden neredeyse hiçbir zaman gerçek duygulara izin vermez. Koç, sevme konusunda oldukça yeteneklidir, ancak çoğunlukla çok fazla düşünürler ve kendilerini bırakamazlar.

Akrep
Akrep’in çok şüpheci olduğu ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündüğü bilinmektedir. Ve bu yüzden gerçek aşka inanmaz. Neredeyse hiç kimseye güvenmez ve her şeye ve herkese şüpheyle yaklaşır. Ne yazık ki, sık sık kendi mutluluğunu engeller ve sonunda düzgün bir şekilde sevme şansını kaçırır.

ikiz
Çok büyük aşk? Hiç yok! En azından İkizler’in görüşü bu. Çünkü bu burç aynı zamanda büyük bir aşk şüphecisi olarak kabul edilir. Ruh eşine tesadüfen çarpmamak için, İkizler sadece sıradan aşk hikayelerine dahil olur – bu burcun göbek adı sıçramalar ve sınırlardır. Ama aynı zamanda kalp kırıcı olarak ününü sürdürmek istiyor. Özgürlüklerini seviyor ve kesinlikle onları kaybetmek istemiyor.