Bu California Star Wars malikanesi 26 milyon dolara senin olabilir

Bu California Star Wars malikanesi 26 milyon dolara senin olabilir

“Bir zamanlar, uzak, uzak bir galakside …” – ve bilirsiniz, bu durumda her şey düşündüğümüzden çok daha yakın. Bu çarpıcı ev Kaliforniya’da bulunuyor, ancak fiyatı sadece 26 milyon ABD doları.

(17 fotoğraf)

1. 26,5 milyon dolar değerinde lüks bir köşkün bodrumunda, fantastik Star Wars destanının hayranlarının gerçek rüyası gizlidir – Tatooine atmosferine sahip bir bodrum, hemen hemen aynı ıssız gezegende olduğunuzu hissedersiniz.

Bir kez orada, kesinlikle şunu söylemek isteyeceksiniz: “Dostum, biz evdeyiz.” Yoda, R2-D2 ve Darth Vader burada bulunan birçok karakterden sadece birkaçı.

2. Los Angeles’ta bulunan bir evde, ünlü Jedi filminden 40 tam boyutlu figür sunduğu bildirildi.

Ve bu, çeşitli uzay gemilerinin kopyaları ve çok sayıda farklı saldırı uçağı kaskları da dahil olmak üzere, filmle bağlantılı bir çok başka ayrıntıdan bahsetmiyor.

Ayrıca bodrum katında, sahibinin gerçek bir Chewbacca kopyası olan filmlerde film izleyebileceği bir sinema var.

3. Yukarıdakilerin hepsine ek olarak, evin tavandan asılı duran X-wingc Rebel Alliance gemisinin bir kopyası da vardır: Luke Skywalker ve R2-D2 kopyaları genellikle içinde bulunur.

Bodrum katında çeşitli Lucasfilm filmlerinden posterler de bulabilirsiniz.

Bu şık koleksiyonun, evin yeni sahibinin belirtilmemiş ek bir miktarın mülkiyeti olabileceğini belirtmek gerekir.

4. Hidden Hills’in kapılı topluluğunda bulunan altı yataklı, yedi banyolu ve taş cepheli konak, bir müzik stüdyosu ile kapalı ve açık havuzlarla donatılmıştır.

Ayrıca bir spor salonu, tam boyutlu bir tenis kortu, bir spa ve güçlü bir teleskopa sahip bir gözlemevi bulunmaktadır.

5. Peki, ve bu olmadan – güvenli bir oda, 750 galonluk bir akvaryum, bir meyve bahçesi ve aynı zamanda konağın topraklarında bulunan bir bağ.

6. Genel olarak, 1690 metrekarelik bir alana sahip evin bodrum katı 465 metrekaredir. Nesnenin toplam alanı üç hektardır.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir