BU BURÇLAR ŞİMDİ SIRILSIKLAM AŞIK OLUYOR

1

Bekarların dikkatine! Merkür, 29 Kasım’da Satürn’e 60 açı yapacak ve on iki burçtan üçünde kalp çarpıntısına neden olacak. Sonunda yeni bir aşkla tanışacak ve ona sırılsıklam aşık olacaksınız. Ve özel biriyle konuşmaktan korkma – bazen sadece risk alman gerekir. Burçlara göre yılı kim aşkla bitirebilir? Bunlar Aslan , Oğlak ve Kova burçlarıdır .

ASLAN
Merkür ve Satürn takımyıldızı, Aslan’da uzun zamandır hissetmedikleri bir tutkuyu ateşler – özellikle belirli bir kişiyle bağlantı kurmak söz konusu olduğunda. Aslanlar onunla tanışırsa midelerinde bol bol kelebek olur ve birlikte bir gelecek hayalleri kurarlar. Tek sorun, seçilen kişinin bu konuda hiçbir şey bilmemesidir. O sevgili Aslanı değiştir ve şimdi aşkınla konuş! Yakında birlikte bulut dokuzda olmanız için iyi bir şans var.

OĞLAK
O kadar sık ​​olmaz, ama Oğlaklar aşık olduğunda, sırılsıklam olur. Ve bunun Kasım ayında gerçekleşme olasılığı son derece yüksek! Takımyıldızlarında, Merkür ve Jüpiter, dünya burcunda onları tamamen içine çeken bir his yaratır, bu nedenle Oğlaklar, tüm düşüncelerini özel birine vermekten kendilerini alamazlar. Ama biliyor mu? Cesur ol Oğlak ve sevdiğin kişiye yaklaş. Kesinlikle buna değecek.

KOVA
Kovalar ve aşk, bu başlı başına bir bölüm. Bir yandan, su burcu derinlerde bir partneri yanında ister, ancak diğer yandan özgürlüklerini de severler ve kendilerini adama konusunda isteksizdirler. Bununla birlikte, Merkür’ün Jüpiter’e altmışlık takımyıldızı nedeniyle, Kova sırılsıklam aşık olacak ve yeni aşkın hayatlarının ayrılmaz bir parçası olmasını her zamankinden daha çok dileyecek. Sevgili Kova, dileğinizi gerçekleştirmek için kesinlikle özel kişiye aktif olarak yaklaşmalısınız – bu şekilde rüya kısa sürede gerçekleşebilir.

252
15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir