Çin’in Wuhan şehrinde 10 günde hastane nasıl inşa edilir

10 günde hastane nasıl inşa edilir

Çin’in Wuhan şehrinde, 2019-nCoV koronavirüsüyle savaşmak için, komşu hastaneleri rahatlatmak için sadece 10 gün içinde bir hastane inşa edildi.

(14 fotoğraf)

1. İnşaat ekipleri hızlandırılmış bir hızla çalıştı. Tesis sadece 10 günde inşa edildi. İnşaat hızı inanılmaz, ancak yine de sermaye bir yapı değil: sıradan bina treylerinden oluşan modüler bir kasaba.

2. Çin’de ilk kez hastaneler ilk defa inşa edilmiyor. 2003 yılında, SARS ile mücadele etmek için ülkede geçici hastaneler kuruldu.

3. Son verilere göre, Çin’de yeni bir virüs bulaşmış kişi sayısı 20.4 bin kişiyi aştı, 425 kişi öldü. Çin dışında yaklaşık 150 kişi hastalandı, bunlardan biri öldü.

4.

5. İçeride

6. Video yayını sayesinde, birkaç gün içinde çorak arazide bir çimento sahasının nasıl ortaya çıktığını ve gelecekteki hastanenin iddiasız binalarının doğrudan üzerine nasıl kurulduğunu gerçek zamanlı olarak izlemek mümkün oldu.

7. Gece çekimleri

8. Ülkenin koronavirüsten ölüm oranı şu anda% 2,1’de tutulmakta olup, bu durum bulaşıcı hastalıkların diğer salgınlarından çok daha düşüktür; .

9. şantiye:

10.

11. Dışarıda çok prezentabl görünmüyor, ama …

12. Römork arabaları ve hastanesi modern ekipmanlarla donatılmıştır ve bin yatak için tasarlanmıştır. Sağlık personeli zaten hastaneye geldi – sadece 1.400 kişi.

13. İçerideki koridorlar

14.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir