Dış Mekan Görünümünüz İçin Etkileyici Bir Asma Bahçeleri Fikirleri Verin

Sadece bazı tencere asmak olduğunu açıklamakla kalmayıp, bahçe alanımızı süslediğimizde ost önemli kısmı nasıl çalıştırılabileceğidir ve gerçekten bahçe görünümümüzle gider. Büyük olasılıkla dış mekanı geliştirmelidir ve Bu tür bahçeler alanınıza mükemmel bir katkı olabilir. Kullanılan ekici türlerine bağlı olarak, oldukça benzersiz ve farklı olabilirler. Bir göz at.

Şaşırtıcı olan

Asılı bahçe, büyük olasılıkla iç ve dış mekan görünümünüz için temel fikirlerdir. İç mekan görünümünüz için çoğunlukla saksıları tercih edersiniz, ancak dış mekan söz konusu olduğunda, bahçenizi geliştirebilecek uygun fikirlere ihtiyacınız vardır. Yani bu bahçe için basit bir ip fikirleri ile basit bir açık hava görünümünü sergiliyor.

Çaydanlık Fikirleri

Birçok fikir, çaydanlık veya çay kupasını çeşme, teraryum ve daha birçok şey gibi açık hava fikirleri için diy bir görünüm olarak sergiledi ve bu, asılı bahçe görünümü için çaydanlıklarını sergiliyor.

Çarpıcı olan

Kesinlikle ona bağlı demir dövme fikirleri bağlı bir sepet ve bu muhtemelen açık alanlarınız için bazı fikirler grb yapmak gerekir.

Zig zag bir

Güverte veya arka bahçenin diğer ucu boş veya çok basitse, bir pot görünümü sergileyerek ve asılı bir bahçe olarak geliştirerek açık alanlarınız için bir köşe görünümü verebilirsiniz.

Pes etme

Bu, daha basit bir görünüm sergileyen, ancak açık alanlarınız için geliştiren asılı bahçe nedeniyle kesinlikle bahçe için çarpıcı bir fikir veriyor.

Güzel bir tane

Bu bir pot görünümü ile ahşap bir stand asılı ve sergileme fikri ile sessiz benzersiz ve basit. Bu kesinlikle iç ve dış alanınızı geliştirecektir.

DIY fikirleri

Şirket iki olduğunda, sadece bir söz ama asılı bahçe görünümü için bu fikir, açık hava görünümünüz için temel bir fikir sergileyen diğerlerinden farklıdır.

Birinci kapsayıcı

Konteyner veya eski eşyalar, kendiniz diyebileceğiniz bahçe için birçok görünüm ve fikir sergiledi, ancak bu da açık alan için fikir veriyor.

Teneke kutu

Küçük eşyaları veya eski eşyaları atma düşünceniz o zaman düşünün çünkü bahçe için diyotlar yeni trend haline geldi ve kesinlikle dış mekanlarınızı geliştiriyor.

Ağaç kütükleri

Bir ağacın a bahçenizi geliştiremediğini düşünenler için çözülmüş bir problem gibi görünüyor. Peki ağaçlar bahçenizi asla sıkıcı göstermedi, ancak detaylandırma ve dekoratif fikirler söz konusu olduğunda bu görünümle dekore edebilirsiniz. Dış mekan alanlarınız için çarpıcı bir görünüm verebilir. Ve bunlar dış mekan görünümünüzü geliştirecek bazı etkileyici fikirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir