Duygusal bir ilişkiye sahip olduğunuzu gösteren 3 işaret

Duygusal bir ilişkiye sahip olduğunuzu gösteren 3 işaret

Kural olarak, bu hatta tek diyor öpmek bir ilişki falter için getirebilir. Birini öpmek, onunla uyumak ve fiziksel bir şey hile yapmaktır.

Ancak, her zaman bir ilişkiyi yaratan dokunuşlar değildir. Duygusal hile bile göz ardı edilmemelidir. Ve bu üç işaret size ortasında olduğunuzu gösteriyor.

1. Arkadaşlıkları gizlersin

Gizlilik önemlidir. Bu, partnerinize sizi ilgilendiren her şeyi anlatmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Küçük yalanlar veya söylemediğiniz şeyler bile toplam dürüstlükten daha iyi olabilir . Özellikle de muadilini korumak istiyorsan.

Bununla birlikte, aslında söylemeye değer şeyleri gizlerken dikkatli olunmalıdır. Ortağı ilgilendiren ve aynı zamanda yeni arkadaşlıklar gibi bir şeyi de ilgilendiren şeyler. Diğer kişiden yeni bir arkadaşlık saklıyorsanız, kendinize nedenini sormalısınız. Sebebi, yeni arkadaşınızı kabul etmek istediğinizden biraz daha eğlenceli bulmanız sorun yaratabilir.

2. Eşinize söylemediğiniz konuşmalarınız var

Eşinizi rahatsız edeceğinizi zaten bildiğiniz konuşmalar yaparsanız, yanlış yapıyorsunuzdur. Özellikle flört etmek zor mesajlar göndermek de uygun değildir. Her şeyden önce, eşinize zarar vermeyeceğinden emin olduğunuz şeyleri söylemelisiniz . Bir ilişkide her zaman diğerini düşünmelisiniz. Özellikle diğer insanlar oyuna girdiğinde.

Tamam olmayan diğer kişiler size bir şeyler söylerse yardım edemezsiniz. Bununla birlikte, gerçek bir ilgi olduğu için içine girerseniz, duygusal bir ilişkinin başlangıcına girersiniz. Çok az tanıdığınız bir yabancıyla basit bir öpücükten daha acı verici olanı .

3. Üçüncü kişi hakkında ilişkinizden daha fazla düşünüyorsunuz

İlişkiyi geri koymaya başladığınızda ve sadece dış kişi için gözleriniz olduğunda, bu duygusal bir olaydır. S hiçbir kişi yer almış ise ven ve belki hiçbir şey dışarıdan bitti yanlış vardır. Birisi için duygular geliştirmek olabilir. Ancak onları eşinizden gizlemekten kaçınılmalıdır.

Belki diğer kişiyle ilginç bulduğunuz birinin konuşması yardımcı olur . İnsandır ve bazen uzun bir ilişkide kaçınılmazdır. En önemli şey, partneri dahil etmeniz ve ondan bir şey gizlememenizdir. Şu anda dış kişi hakkında çok fazla düşünce israf ediyor olsanız bile, duygusal bir ilişkinin kendiniz için bile değil , herkes için iyi olmadığını unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/wwwaskicin/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/wwwaskicin/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279