Erkekleri en çok çeken kadınsı kokular nelerdir?

 

Parfümünüz büyük bir baştan çıkarıcı varlık olsaydı ne olurdu? Her durumda, bir kez çıkma uygulaması bir basın bülteninde hatırladığı budur. Erkekler tarafından en çok takdir edilen kokuların gözden geçirilmesi.

Bir basın bülteninde Once CEO’su Clémentine Lalande,  Verdiğimiz koku en azından bir ortak seçerken ortaya çıkması kadar önemli.” Dedi. Bu nedenle, ilk toplantıdan önce parfüm püskürtürken doğru seçimi yapmanın önemi . Evet, ama garip bir hata yapmadığınızdan nasıl emin olabilirsiniz? Kılavuzu izleyin.

Gül üzerine bahis

Bilimsel dergi Plos One’da yayınlanan bir araştırmaya atıfta bulunan randevu uygulamasına göre gül yağı, kadınlıkla ilgili bilinçdışımızda. Yeniden dengelemek, yatıştırmak, uyarmak da stresi azaltmaya yardımcı olur ve öfke, kıskançlık ve sinirlilikten kaynaklanan olumsuz duyguları dengeler . Diğerini baştan çıkarmak istediğinizde iyi puan.

Vanilya kokusunu tercih edin

Bir kez daha başka bir ipucu, vanilya kokusunu tercih edin. Ve iyi bir nedenden dolayı, çeşitli çalışmalar (…) vanilyanın libidoyu uyardığını ve vücudumuz tarafından üretilen feromonlara benzer moleküllerin varlığından dolayı doğal bir antidepresan olarak davrandığını göstermiştir. Tatlı aroması da güven verirdi.

Vadideki bir zambak kokusunu seçin

“Chicago Küçük ve Lezzet Araştırma Vakfı” tarafından yapılan bir araştırmaya göre, vadi zambak bu parfümün erkekliği düzleştireceği erkeklerde cinsel arzuyu uyarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir