Heyecan ve arzuyu artırmak için yaramaz oyunlar

odak

odak

Eşarp, kemer veya başka bir bağlantıyla, iki ortaktan biri diğerinin ellerini bağlar. Ayakta mı yoksa yalan mı? Ellerimizi önde geçiyoruz: duruş daha az rahatsız olacak. Oturuyor mu yoksa diz çöküyor mu? Aksine, ellerini arkasına bağlarız.

Oyun mu? Onu delirtin! Onu boynunda öpüyoruz, omuzlarında, göğsünü okşuyoruz, meme uçlarıyla oynuyoruz, karnı boyunca yavaşça iniyoruz …

Fotoğraf 1/10© Getty Images
Being kör

Being kör

İki ortaktan biri yeni (geçici!) Yatak odasının düzenine karar veriyor: mobilyaları hareket ettiriyor, birkaç nesnenin konumunu değiştiriyor ve (her şeyden önce) kırılgan nesneleri dikkatle saklıyor. Sonra odayı tamamen karanlığa dalar – rahatsızlık durumunda hala küçük bir mum bırakabiliriz …

Oyun mu? Karanlıkta soyunma, eşimizin vücudunu yeniden keşfetme, yatak odamızı farklı bir açıdan yeniden keşfetme … Kısacası, hareket etmeden başka bir yere inanmak!

Fotoğraf 2/10© Getty Images
Pokerde kendinize sorun

Pokerde kendinize sorun

Dünya kadar eski (veya neredeyse) bu erotik oyun için ortakların sadece bir deste kart ve bazı kıyafetlere ihtiyacı olacak. İşleri renklendirmek için Madam bir dizi seksi iç çamaşırına yatırım yapabilir.

Oyun mu? Strip poker prensibi budur: iki ortaktan biri her kaybettiğinde bir parça kıyafet çıkarmalıdır. Elbette, blackjack ve diğer oyunlarla da çalışır …

Fotoğraf 3/10© Getty Images
tutuşmak

tutuşmak

İlk adım: bir aşk mağazasında bir masaj mumu alın. İkinci adım: balmumunun erimesine izin vermek için fitili yakın: birkaç dakika sonra ılık masaj yağına dönüşür.

Oyun mu? Balmumu eşinin omzuna, sonra sırtına, sonra göğsüne damlasın … ve bu kaçınılmaz olarak kayan karşılıklı bir masajla sona erer!

Fotoğraf 4/10© Getty Images
Titreme

Titreme

İlk olarak, bir “donmuş baget” i kurtarmak için birkaç dakika boyunca dondurucuda su dolu bir pipet bırakılması gerekir.

Oyun mu? Bu “işkence aracını” partnerinin tüm vücudunun üzerinden geçirin ve onun mükemmel bir şekilde kalmasını gerektirir … şaplaklanma riski altında! Yine, hiçbir erojen bölge göz ardı edilmemelidir.

Fotoğraf 5/10© Getty Images
Kendine söz ver

Kendine söz ver

Memba, iki ortak birlikte “rehin kartları” hazırlıyor: “oral seks için iyi”, “kıyafetsiz bir gün için iyi”, “cunnilingus için iyi”, “striptiz için iyi” …

Oyun mu? İki ortaktan biri üzüntü duyduğunda (veya her küçük argümanda) diğerine verilecek bir “rehin kartı” alma hakkına sahip olacaktır. Zaman ne olursa olsun, yer ne olursa olsun!

Fotoğraf 6/10© Getty Images
Tatmak

Tatmak

Biliyoruz: yemekle oynamamalısınız. Ama bazı durumlarda, bir istisna yapabiliriz … Yapılacak ilk şey: çırpılmış bir krem ​​bombası (veya tada bağlı olarak bir Nutella kavanozu) alın.

Oyun mu? İki ortaktan biri, erojen bölgelerini diğerine bildirmek için krem ​​şanti (veya Nutella) kullanır. Dil ile onları keşfetmek için kim acele etmeli lütfen!

Fotoğraf 7/10© Getty Images
Islan

Islan

Fikir evde bir “köpük partisi” organize etmektir. İki ortaktan biri banyo yapıyor, mum yakıyor, yumuşak müziğe dayanan hafif bir atmosfer yaratıyor …

Oyun mu? İki ortak el, ayak karşı fırçalama eğlenceli var … Ayrıca okumaya fırsat verebilir (yüksek sesle!) Birkaç erotik edebiyat paragrafları.

Fotoğraf 8/10© Getty Images
karşılamak

karşılamak

Bu, kesinlikle sıcaklığı artıracak erotik bir senaryodur. İki ortak ilk kez bir araya geldiği gibi “kültür planı” ya da ilk romantik tarih gibi “hareket ediyorlar”.

Oyun mu? İki ortak birbirlerini görene kadar yabancı gibi davranıyorlar. Ve sonra yatakta bitiyor ve geri gelen ilk ecstasy …

Fotoğraf 9/10© Getty Images
Titreşmek için

Titreşmek için

İki ortaktan biri bir sandalyede oturuyor. Diğeri onu bir eşarp ve şehvetli bir çalma listesinin önceden kaydedileceği bir MP3 ekibi ile gözler önüne seriyor.

Oyun mu? MP3 ile donatılmış partnerin, vücuduna karşı ritmi içinde yukarıdan aşağıya doğru öpüşürken ve okşarken onu oturtması sorusu. Boyun, gövde, uyluklar … Hiçbir erojen bölge göz ardı edilmemelidir!

Resim 10/10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir