Hiper-heyecan verici bir tantrik masaj nasıl yapılır?

Hiper-heyecan verici bir tantrik masaj nasıl yapılır?

Tantrik masaj bizi hislerimize yeniden bağlar ve cinsel enerjilerimizi dolaştırır: gecikmeden test etmek için bir ön hazırlık … Açıklamalarımız.

Görünümlerin aksine, tantrik masaj – temel olarak – cinsel bir masaj değildir. Köklerini Hinduizm, Budizm ve Taoizm’e çeken bu bin yıllık uygulama (en az 7000 yaşında!) Bizi vücudumuzun tüm bölgelerine yeniden bağlar, hislerimizin farkında olmamıza ve cinsel enerjilerimizi dolaştırmamıza yardımcı olur. .

Tantrik masaj, özellikle libidodaki düşüşten muzdarip insanlar ve erken ejakülatörler için önerilir . Şehvetli bir masaj (duyularımızı ve arzumuzu uyandırdığı için) değil, cinsel bir masaj (mastürbasyonla ilgisi yok). Onun sayesinde, tıkanmalar kaybolur ve cinsellik yatıştırılır.

Tantrik masaj: uygulamada

Genellikle yere yerleştirilmiş bir şilte üzerinde, gevşeme, rahatlama ve dahili seyahat için elverişli bir ortamda gerçekleştirilir. Işıklar soluk.

Masaj yapan kişi çıplaktır; masör hareketleri yavaş, desteklenir ve vücudun tüm bölgelerine (diğer organlar gibi masaj yapılan cinsel organlar dahil) dayanır.

Masaj yaklaşık 1 saat 30 dakika sürer ve yalnız veya çift olarak alınabilir. Masör bazen uçucu yağlar kullanabilir.

Tantrik masaj: Test için 3 teknik

  • Ellerinizi masaj yağı ile kaplayın ve eşinizin başının yanında (karnınızda yatan) ayakta durun, ellerinizi sırtından, omuzlardan kalçalara, yavaş bir hareketle kaydırın ve destekledi. Ardından omuz bıçaklarına geri dönün ve yağı elleriniz düz olacak şekilde dönme hareketiyle uygulayın. Hareketi kalçaların üstündeki tekrarlayın.
  • Eşinizin yağlanmış uylukları arasında (sırtında yatan, bacakları ayrı) oturan parmaklarınızla hafifçe vurarak yavaşça bacakları boyunca ilerleyin. El uyluğa dokunmuyor. Eşinizin arkasındaki hareketi (midede yatan) kalçalardan omuz bıçaklarına kadar tekrarlayın. ( Kaynak )
  • Her iki eli de eşinizin omuz bıçaklarına düz bir şekilde yerleştirin: kollarınız gerilir ve ciddi bir baskı uygularsınız. Sonra ellerinizi boynuna doğru kaydırın ve vücudunun her iki tarafına inin; bu, silüetinin konturlarını yeniden tanımlama meselesidir. Kalçalara geri dönün, iki elinizi omurganın dibine düz bir şekilde koyun, basınç uygulayın ve tekrar siluetin dış çizgisini takip ederek omuz bıçaklarına geri dönün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir