İlk buluşma: Bu 5 şeye dikkat etmelisiniz

İlk buluşma: Bu 5 şeye dikkat etmelisiniz

Muhtemelen bir randevunuz var mı? Evet, tebrikler! ? Ancak, tek bir tarihte kalmaması için kesinlikle dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır (bu şekilde istemediğiniz sürece – ayrıca vardır). Bunları sizin için listeledik:

1. Keeeein Sarımsak!

Hayır, iki gün önce bile! Bu, kesinlikle uymanız gereken bir kuraldır! Minimum mesafe olsun ya da olmasın – sarımsak bayrağı bebek filden uzak durmaktadır ve öyle kalmaktadır. Eğer bile çiğnemek sakız 10 adet tarihinden önce ve düşünmek şimdi o gitti. Noooope – bu o değil! ?

 

2. Konum – düzeltildi!

İlk buluşmada ne yaparsınız? Tüm soruların soruları. İnisiyatif alın ve tarihi planlayın. Tavsiyemiz: Viyana’daki en iyi restoranlardan birinde yer ayırtın ve harika bir akşam yemeği ile kendinizi şımartın! Nasıl? Culinarius tarafından restoran hafta size bunu fırsat verir! Ve en iyisi: En iyi fiyata akşam yemeği veya öğle yemeği yersiniz ! Şöyle derdik : Maa yemeği ! ?

3. Sorular lütfen!

Biliyorsunuz: rahatsız edici sessizlik . Bah – ne kadar utanç verici bir an. Seninle değil! Şimdiden sorularınız var ve bu gelirse onları atabilirsiniz – ki tabii ki bunu ummuyoruz Sadece bunun bir soru-cevap oyunu olmadığından emin olun, o zaman muadiliniz çabucak biraz bunalmış hissedecektir.

 

4. Kıyafetiniz

Hepimizin kendimize sorduğu başka bir soru: İlk buluşmada ne giyersiniz? Randevun nasıl giyiniyor? Şık mı gündelik mi? Bunu giydirmenin en iyi yolu, kendinizi evinizde hissettirmektir. Belki koşucunun içinde olmayabilir ama herkesin kendini iyi hissettiğimiz bir kıyafeti var . O zaman randevunun tadını çıkarabilir ve sürekli kısa eteği vb. Giymek zorunda kalmazsınız.

 

5. Gül renkli gözlüğünüzü takın!

İlk randevunuz olsa ve erkeğin ateşli olduğunu düşünseniz bile : Gül renkli gözlüğünüzü takın! Ne söylediğini, diğer insanlar hakkında nasıl konuştuğunu , hayata bakışının ne olduğunu vs. dinleyin. Gerçekçi olun ve aynı görüşleri paylaşıp paylaşmadığınızı kendinize sorun . İşin içinde çok fazla farklı yön varsa, sadece güzel olması size yardımcı olmaz. Güzellik geçer, karakter kalır ?