Kadın mastürbasyon: yapmak için hatalar 10 fotoğraf

Mastürbasyon içinde kötü koşullar

Mastürbasyon içinde kötü koşullar

Mastürbasyonun en büyük düşmanı strestir. Bu nedenle, koşullar uygun olmadığında (örneğin, şaşırma riski olduğunda), düşüyoruz ve bu zevk anını daha sonraya erteliyoruz!

Fotoğraf 1/10© iStock
Her zaman aynı şekilde mastürbasyon yap

Her zaman aynı şekilde mastürbasyon yap

Tabii ki, bazı mastürbasyon teknikleri orgazma ulaşmada diğerlerinden daha etkilidir. Bununla birlikte, eylemin tamamen mekanik hale gelmemesine dikkat edin: zamanla, zevk azalabilir. Yeni uygulamaları test etmeye cesaret edin!

Fotoğraf 2/10© iStock
Mastürbasyon sadece solo

Mastürbasyon sadece solo

Kişinin düşündüğünün aksine, mastürbasyon tamamen yalnız bir eylem değildir: çiftin cinsel yaşamının gelişimine de katılabilir. Chéri’deki klitorisimizi (nihayet) keşfetmenin iyi bir yolu …

Fotoğraf 3/10© iStock
Mastürbasyon ... ve suçlu hissediyorum

Mastürbasyon … ve suçlu hissediyorum

Suçluluk duygusunu durdurun: mastürbasyon iyidir. Sık sık mastürbasyon yapmak veya bir porno filmin önünde mastürbasyon yapmak, günün ortasında mastürbasyon yapmak daha az önemli değildir. Mastürbasyon sağlıklı ve doğal bir eylemdir!

Fotoğraf 4/10© iStock
Sadece klitorise odaklan

Sadece klitorise odaklan

Evet, mükemmel bir kadın zevk organıdır. Bununla birlikte, klitoris kadın vücudunun tek erojen bölgesi değildir: orgazma ulaşmakta zorlanıyorsanız, göğsünüzü, uyluklarınızı, dudaklarınızı da uyarmayı unutmayın … Git ve vücudunuzu keşfedin!

Fotoğraf 5/10© iStock
Sadece parmak ile mastürbasyon

Sadece parmak ile mastürbasyon

Parmaklarınızla mastürbasyon yapmaktan büyük zevk almıyorsanız, neden bir seks oyuncağı kullanmayı düşünmüyorsunuz? Klitoral stimülatör, anal plug, yapay penis … herkes için bir şey var.

Fotoğraf 6/10© iStock
Bir hedef veya performans belirleyin

Bir hedef veya performans belirleyin

Biz diyoruz, tekrarlıyoruz: orgazm kesinlikle zorunlu değildir. Ayrıca, performans hedefi olmadan, baskı olmadan, kendinizle iyi vakit geçirebilmek için “sadece” mastürbasyon yapabilirsiniz.

Fotoğraf 7/10© iStock
Mastürbasyon yapmak için bir kılavuz izleyin

Mastürbasyon yapmak için bir kılavuz izleyin

Görünüşe göre: her kadın eşsiz. Bu nedenle, nasıl mastürbasyon yapılacağını öğrenmek için bir el kitabını takip etmek saçmadır: her kadın, deneyimler ve … pratik yapmak için onu neyin mutlu ettiğini tanımlamak zorunda kalacak!

Fotoğraf 8/10© iStock
Hızlı mastürbasyon

Hızlı mastürbasyon

Orgazma 10 saniyede ulaşmak iyidir … ama sıkıcı. Yavaş sekse ne dersiniz? Crescendo tırmanma keyfi için zaman vermek için (biraz) daha uzun bir mastürbasyon oturumu. Gerçek bir yaramaz an, kendinle bire bir!

Fotoğraf 9/10© iStock
Hayal gücü olmadan Mastürbasyon

Hayal gücü olmadan Mastürbasyon

İhtiyati tedbir yok: Hiçbir şey hayal etmeden mastürbasyon yapmak mükemmel bir şekilde mümkündür. Ama kadın mastürbasyon da fantezi makinesini körükleyebilir ve kendine izin verebilir mi?

Fotoğraf 10/10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir