Kamasutra: Eşinizle eğlenmek için resimlerde 20 pozisyon

Kamasutra pozisyonu: ata biner gibi

Kamasutra pozisyonu: ata biner gibi

Teknik: Kolçaksız sabit bir sandalye bulun. Adamın seni kucağına alabilmek için oturmalı, ayakları yere basmalı. Ona oturuyorsun, sırtını ona çeviriyorsun, sonra yukarı aşağı iniyorsun. Bu pozisyonla, dansı yöneten sensin.

Artı: Bu pozisyon basit bir kucaklama olarak başlayabilir. O zaman bu pozisyonu gerçek bir kucak dansı haline getirmek size kalmış … Onu gıdıklar ve ne görünür ne de bilinir, küçük karnınız arka plana gider.

 

Resim 1/20© Kredi: Mouk
Kamasutra'nın Konumu: tanrıça

Kamasutra’nın Konumu: tanrıça

Teknik: Adamınız oturur, sırtı yastıklar üzerinde durur, böylece göğsünüzde engelsiz bir görüşe sahip olabilirsiniz (güçlü noktanız …). Onu onun önünde örtüştürüyorsun ama geriye yaslanmak yerine, kollarına yaslanarak ellerini adamın kucağına koyuyorsun. Maksimum etki için göğsü şişirin.

Artı: Feministlere dikkat, bu konum çok eşitlikçidir. Hareketleri değiştirebilirsiniz: sizi aşağıdan yukarıya doğru kaldırır veya kalçalarınızı daireler halinde kaldırırsınız.

 

Fotoğraf 2/20© Kredi: Mouk
Kamasutra pozisyonu: Kız Gücü

Kamasutra pozisyonu: Kız Gücü

Teknik: Bağdaş kurup oturuyor ve kolları onu desteklemek için geri döndü. Onun yanında oturuyorsun, dizlerinin üstünde duruyorsun ve ellerini omuzlarında tutuyorsun. Göğüslerinizi kaldırmak için başınızı kaldırın.

Artı: Bir kez, baskın pozisyonu siz alırsınız. Kendinizi savunmasız hale getirerek, eşiniz isteklerinizi karşılar. Ve anatominizin en küçük ayrıntılarını incelemeyi unutuyor.

 

Fotoğraf 3/20© Kredi: Mouk
Kamasutra pozisyonu: köpek tarzı

Kamasutra pozisyonu: köpek tarzı

Teknik: Dört ayak veya diz çöküyorsunuz, büst veya kafa yatağa dayanıyor. Adamın arkanda diz çökerek seni geriye götürür. Klasik ve verimli.

Artı: Adamınız eğrilerinizi doğrudan göremez, ancak öte yandan, elleriyle tadını çıkarabilir. Ve bir kadının bombardıman uçağı, mutlaka onu delirtir …

 

Fotoğraf 4/20© Kredi: Mouk
Kamasutra Görevi: Misyoner

Kamasutra Görevi: Misyoner

Teknik: Eşiniz üzerinizdeyken ve size girerken sırt üstü yatar, bacaklar hafifçe ayrılır.

En çok: Bir kez için, daha az yorucu olamaz. Burada dansı yöneten beyefendi. Duygularınızı değiştirmek için bacaklarınızı aşağı yukarı yayabilirsiniz ama çok kötü bir şey yok: sizden büyük bir yüz boşluğu istemiyoruz…

 

Fotoğraf 5/20© Kredi: Mouk
Kamasutra pozisyonu: kaşıklar

Kamasutra pozisyonu: kaşıklar

Teknik: İkiniz de yanınızda uzanıyorsunuz, arkanızdaki adam, bacaklarınız hafifçe bükülmüş. Eşinizi görmeseniz bile, bu kucaklama sırasında boynunuzu çiğneyebilir ve boyun çizginizi okuyabilir. Öğle yemeğinden ve tembel sevgililerden sonra yaramaz şekerlemeler için mükemmel bir konum.

Artı: Bu pozisyon, hassas vücut vücuda sayesinde yakınlığı güçlendirir ve özellikle hamile kadınlar için önerilir.

 

Fotoğraf 6/20© Kredi: Mouk
Kamasutra pozisyonu: lotus

Kamasutra pozisyonu: lotus

Teknik: Akrobatik dönmeden küçük bir baharat ekleyen misyonerin bir çeşidi. Sırt üstü yatar, bacaklar birbirinden ayrılır ve leğen kemiği hafifçe kaldırılır, topuklarında oturan eşinizin uyluklarına dayanırsınız. Düz durarak, tüm anatominize hayran olabilir. Rehin olarak gözlerin keyfi.

Artı: Yine, hızını ayarlayan adamdır, ancak bu, üst eli yeniden kazanmak için bacaklarınızı eşinizin beline sarmanızı engellemez.

 

Fotoğraf 7/20© Kredi: Mouk
Kamasutra'nın Konumu: Fil

Kamasutra’nın Konumu: Fil

Teknik: Midenizde yatıyor, bacaklarınız sıkı ve göğsünüz kalkıyor (karın kaslarınızı çalıştırmaya gerek yok, sadece bir yastık kaydırın), eşiniz sırt üstü yatar, onun önünde dinlenirken kollar.

Çoğu: Geriye doğru her zaman düşlemlere elverişlidir … Bunun nedeni, hayal gücümüzün konuşmasına izin vermememiz gereken biraz gevşeklik olması değildir. Bunda yorucu bir şey yok.

 

Fotoğraf 8/20© Kredi: Mouk
Kamasutra pozisyonu: sihirli salıncak

Kamasutra pozisyonu: sihirli salıncak

Teknik: Adamınız, ayağınızı uyluğunun üstüne koyarken, kendinizi kalçasına sıkıştırarak sizden evlenmenizi istiyormuş gibi diz çöküyor (orada çıplak olması dışında). Sonra uylukta oturuyorsunuz, eşiniz sizi dengede tutmak için sizi belinden tutarken uzanıyorsunuz.

Artı: betonda abs yapmak için bir pozisyon. Sizi belinden tutarak eşinize güvenmek yerine, karınlarınızı sıkın ve ileri geri ritmine nefes verin.

 

Fotoğraf 9/20© Kredi: Mouk
Kamasutra pozisyonu: sallanan at

Kamasutra pozisyonu: sallanan at

Teknik: Esnekliklerini test etmek isteyen tüm çiftler için uygun bir pozisyon. Yüz yüze yalan söylüyorsun. Ayak bileğinizi alın ve eşinizin omzuna koyun. Birbirinizi bileklerden tutun ve ileri geri sallanın, daha fazla zevk için kalçaları hafifçe kaldırın.

Artı: Bu, 7 yıllık klasik dansınızdan arta kalanlarınız olup olmadığını görmek için iyi bir yoldur. Açıkçası, erkeğiniz ne kadar uzun olursa, bacağını o kadar kaldırmak zorunda kalacaktır.

 

Fotoğraf 10/20© Kredi: Mouk
Kamasutra pozisyonu: çılgınlık

Kamasutra pozisyonu: çılgınlık

Teknik: Sıkı durun çünkü bu pozisyon yoga sınıfına layık esneklik ve konsantrasyon gerektirir! Adamın üstüne binerken ata biner gibi uzanmış bacakları önünde oturuyor. Eşinizin bacaklarının her iki tarafındaki kollarınıza yaslanarak büstünüzü düşürürsünüz. Sizi belden tutarak size yardımcı olur ve hafifçe yukarı kaldırır.

Artı: Bu pozisyon sadece esnekliği sağlamakla kalmaz, aynı zamanda uzunluğunu tutmak için çok sağlam olması gereken kollarınızı oluşturmak için de çok iyi bir egzersizdir.

 

Fotoğraf 11/20© Kredi: Mouk
Kamasutra'nın Konumu: Armut Ağacı

Kamasutra’nın Konumu: Armut Ağacı

Teknik: Uzmanlar için ayrılmış bir pozisyon … bir kas rahatsız etmemek için ısınmayı unutmayın! Köprüyü yaparak başlayın (ve en kolay adım olduğunu söyleyin…). Eşiniz sizi kalçalardan destekleyerek size yardımcı olur. Sonra kollarınızın kuvveti sayesinde sizi korurken bacaklarınızı arkasından geçerken sizi kalçalardan tutar (zaten cesaretiniz kırılmış mı? Bitmedi). Sonunda, bacaklarını belinden geçiriyorsun, o seni devam ettiriyor ve ileri geri hareket ediyor.

Artı: Gerçekten sadece esneklik değil, kaslı kollar ve eğitimli abs gerektiren akrobatik bir konumdur. En uzman için ayırmak.

 

Fotoğraf 12/20© Kredi: Mouk
Kamasutra pozisyonu: bambu duruş

Kamasutra pozisyonu: bambu duruş

Teknik: Arkanıza yaslanın ve eşzamanlı olarak dizini öne çıkaran eşinizin omzuna bir bacak getirin.

Artı: Yerçekimi için daha iyisini yapamazsın!

 

Fotoğraf 13/20© Kredi: Mouk
Kamasutra pozisyonu: 69

Kamasutra pozisyonu: 69

Teknik: Adam sırt üstü yatıyor. Kadın, dört ayak üzerinde, başının eşinin penisi seviyesinde yer alır. Fikir: kendi ağızlarının aynı anda diğerinin cinsiyeti olduğu.

Artı: Penetrasyon olmadan eşzamanlı zevk patlaması.

 

Fotoğraf 14/20© Kredi: Mouk
Kamasutra'nın Konumu: Amazon

Kamasutra’nın Konumu: Amazon

Teknik: Bir bisiklette veya at sırtında olduğu gibi, kadın, bacakları aynı tarafta olacak şekilde oturmuş, adam üzerinde çapraz olarak konumlandırılır. Dengeyi gerektiren bir pozisyon.

Artı: Göğsünüzü kare olarak vurgular.

 

Fotoğraf 15/20© Kredi: Mouk
Kamasutra pozisyonu: andromache

Kamasutra pozisyonu: andromache

Teknik: Adam sırtında yatar, bir bacak ortağının kalçalarını düzgün bir şekilde kamalamak ve dengeyi teşvik etmek için katlanır. Üst üste binmesi için üstüne yerleşir. Daha sonra ileri geri hareketler gerçekleştirir.

Artı: Kadın cinsel ilişki hızını kontrol altında tutar.

 

Fotoğraf 16/20© Kredi: Mouk
Kamasutra pozisyonu: sarhoş tekne

Kamasutra pozisyonu: sarhoş tekne

Teknik: Kadın sırt üstü yatar ve bacaklarını dikey olarak kaldırır. Dizlerinin üstünde, ayak bileklerinde tutabilir. Kadından minimum esneklik gerektiren bir pozisyon.

Artı: Kadınların ellerinde dolaşmasına izin veren bir pozisyon …

 

Fotoğraf 17/20© Kredi: Mouk
Kamasutra pozisyonu: sandalye

Kamasutra pozisyonu: sandalye

Teknik: Adam bir sandalyeye oturmuş. Ortağı kucağına oturup ona geri döner.

Artı:

Adam eşinin göğsünden yararlanabilir.

 

Fotoğraf 18/20© Kredi: Mouk
Kamasutra pozisyonu: örs

Kamasutra pozisyonu: örs

Teknik: Herkesin çaba göstermesini gerektiren iddialı bir pozisyon. Kadın sırtında, bacakları eşine kaldırılmış, ayak bilekleri omuzlarına yaslanmış. Adam yarı yarıya kaldırılmış durumda, abs kullanılıyor!

Artı: Derin penetrasyon. Ayrıca erkeğinizin fiziksel yeteneklerini test etmenizi sağlar!

 

Fotoğraf 19/20© Kredi: Mouk
Kamasutra Görevi: Kurt Birliği

Kamasutra Görevi: Kurt Birliği

Teknik: Her iki ortak için de ayakta durma pozisyonu. Kadın erkeğin önünde durur, ona geri döner. Tam penetrasyon için gövdesi ile yaklaşık 90 ° ‘lik bir açı oluşturacak şekilde alçalır. Bu nedenle ideal, kadının duruşunu koruyabilmesi için bir kanepenin önünde durmaktır.

Artı: Adam ellerini eşinin kalçalarına koyar ve ileri geri ritmini sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir