Moda trendi 2020: Yeni korse üst

Kadın Sokak Stili

 

Üstleri ve omuzlarını üstleri kırpmaya veda etmeyi teklif ediyoruz ve 2020’de korse üstünün yeni bir moda trendi olarak yorumlanmasını memnuniyetle karşılıyoruz.

 

Korse tarzı üstleri yıl boyunca giyilebilir

Korse kelimesi düştüğünde, ilk önce sıkı bir giysi olduğunu düşünerek belin çok sayıda bağcıkta ince kalmasını sağlar. 19. yüzyılda, hemen hemen bütün kadınlar şekillendirme korse giydi, bu da daha sonra sıkıca iç organlara zarar vererek kemik yapısını deforme etti.

Bu korse üst 2020 moda trendi

Kadın Sokak Stili

Bir bluz altında, korse ofis için uygundur

Endişelenmeyin, 19. yüzyıl kornesinin 2020’deki moda trendiyle hiçbir ilgisi yok. Gevşek korse tarzı üstler yüksektir, mahsul üstleri ve omuz dışı üstleri tahttan indirir. Yeni favori parçalar, belin altını çiziyor ve kot veya etekle mükemmel bir şekilde birleştirilebiliyor. Üstleri ince askılı, uzun kollu veya tişört görünümlü. Kadınsı ve modern görünüyorlar.

En sevdiğimiz başlıklar

Kadın Sokak Stili

Deri görünümlü bir korse bile mükemmel bir şekilde birleştirilebilir

Korse görünümündeki korse özellikle küçük bir peplum ve ince kayışlarla çok hoş bir görünüme sahiptir. Ayrıca kabarık kollu ve göz alıcı desenli model, her fırsata ikna eder. Heyecan verici hoşunuza gidiyorsa, uzun bir bluzun üstüne kısa bir korse giyebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir